Honda pokazuję nową CBR500R

Już za kilka dni podczas dużej imprezy motocyklowej w Orlando Honda zaprezentuje detale na temat najnowszej odsłony modelu CBR500R, a już teraz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia.

Nowa wersja przeznaczona na rocznik modelowy 2016 nabrała ostrzejszych kształtów, które producent określa mianem „Agressive Speed Shape”. Japoński producent twierdzi, że ten model będzie idealny dla osób przesiadających się z mniejszych maszyn lub dla doświadczonych motocyklistów poszukujących uniwersalnego, sportowego jednośladu. 

Z pewnością nie będzie to motocykl dla każdego, ale maszyna posiada kilka elementów sprawiających, że będzie można go dopasować do kierowcy. Przede wszystkim przednie zawieszenie z regulacją, większy bak paliwa, regulowane manetki oraz nowy kluczyk.

Inżynierowie Hondy opracowali również wersję ze skróconym wydechem, który poprawi rozkład masy, a sam motocykl będzie dostępny w nowych wersjach kolorystycznych. 

Jedyny znak zapytania na chwilę obecną to silnik. Prawdopodobnie będzie to dwucylindrowa konstrukcja w układzie równoległym o pojemności 471 cm3, chłodzona cieczą. Maksymalna moc tego silnika to 47 KM. Według wstępnych danych, limit prędkości w tym silniku to 180 km/h. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze