Honda nagrywa podróże – opisz swoją!

Honda rozpoczęła ciekawy projekt „Live Every Litre". To film dokumentujący podróże zwykłych ludzi - uczestników pomysłu, na pokładzie sportowej Hondy CR-Z z napędem hybrydowym. Podczas tych wypraw ekipa znanego reżysera będzie im towarzyszyć rejestrując kamerą ich reakcje, emocje i doświadczenia.

Takim samochodem ruszą w podróż bohaterowie konkursowego filmu Hondy.
fot. Honda

Honda CR-Z to długo wyczekiwane coupe japońskiego producenta, które na rynku pojawi się w drugiej połowie bieżącego roku. Wyposażone w hybrydowy silnik auto z sześciostopniową skrzynią biegów zapowiadane jest jako gratka dla eko-kierowców i koneserów hedonistycznych przejażdżek. Jako pierwsi radości z jazdy CR-Z doświadczą zwycięzcy nowego konkursu producenta „Live Every litre”. To internetowy konkurs, którego zwieńczeniem będzie film pokazujący niezwykłe podróże jego zwycięzców – zwykłych, „szarych” kierowców.

By mieć szansę na taką przejażdżkę należy do 15 marca zarejestrować się na stronie producenta i dokładnie opisać podróż, o jakiej marzymy – jej cel i trasę (pomysły mogą być najróżniejsze i najbardziej dziwne). Następnie, przy odrobinie szczęścia, internauci wybiorą właśnie nasz projekt, a Honda zostanie sponsorem naszej podróży życia i ofiaruje nam środek transportu w postaci najnowszego modelu CR-Z.

Tworząc nasze wymarzone scenariusze pamiętajmy, że w wycieczce towarzyszyć nam będzie krok za krokiem ekipa telewizyjna pod wodzą znanego reżysera Claudio von Planta. Każdy nasz uśmiech, łza i zmęczenie odnotowane zostaną na taśmie kamery.

Więcej na stronie www.liveeverylitre.com

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze