Grażyna Wolszczak w Citroenie C3 Picasso

Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu, od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorką Citroëna C3 Picasso.

Pani Grażyna, dotychczas właścicielka Citroëna C4 zdecydowała się na najnowszy model z rodziny Picasso ze względu na jego przestronność, zwinność, ale przede wszystkim na wyjątkowy charakter tego samochodu.

Grażyna Wolszczak przy swoim C3 Picasso
fot. Citroen

Aktorka wybrała dla siebie wersję Exclusive z benzynowym silnikiem 1.6VTi. Egzemplarz ten jest wyposażony m.in. w My Way – zintegrowany system nawigacyjny z kolorowym, 7-calowym ekranem, wbudowanym zestawem Bluetooth oraz syntezatorem głosu w siedmiu językach.

Dodatkowo Pani Grażyna zdecydowała się na opcję Black Pack, na którą składają się obręcze kół ze stopów lekkich 17”diamentowane z wnętrzem lakierowanym na czarno oraz lakierowanym na czarno wykończeniem zderzaków, przeszklony dach oraz relingi.

– Marka Citroën jest mi szczególnie bliska, a C3 Picasso stanowi odzwierciedlenie mojego stylu życia. Jako osoba aktywna potrzebuję zwinnego i dynamicznego samochodu, który jednocześnie zapewnia optymalną przestrzeń przewozową – powiedziała Grażyna Wolszczak podczas uroczystego wydania samochodu w siedzibie Citroën Polska.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze