Grażyna Torbicka w Mazdzie

25 lipca 2009
Dyrektorem artystycznym festiwalu filmowego w Kazimierzu Dolnym jest Pani Grażyna Torbicka, którą na ulicach tego uroczego miasta będzie można zobaczyć w czerwonej Mazdzie MX-5. Na rynku stanie zaś najnowszy model Mazdy 3.

fot. Mazda
Festiwal Filmu i Sztuki DWA BRZEGI Kazimierz Dolny - Janowiec n/ Wisłą już po raz trzeci będzie gościł wielu znakomitych twórców filmowych i wielbicieli kina. W dniach 1-9 sierpnia, tym razem pod hasłem „Świat zwariował", publiczność będzie mogła obejrzeć filmy reprezentujące nurt kina autorskiego, artystycznego i niezależnego. 

Dyrektorem artystycznym Festiwalu jest Pani Grażyna Torbicka, którą na ulicach Kazimierza Dolnego będzie można zobaczyć w czerwonej Mazdzie MX-5. Mazdy6 i CX-7 będą towarzyszyć twórcom filmowym i gościom specjalnym przez cały czas trwania festiwalu. Na kazimierzowskim rynku będzie prezentowany również nowy model - Mazda3.

Zaproszenie na Dwa Brzegi przyjął również Jerzy Stuhr oraz  Krystyna Janda, która będzie bohaterką cyklu  „I Bóg stworzył aktorkę".

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!