Grand Turismo za darmo!

Jeśli chcemy by nasze pociechy podczas podróży siedziały skupione jak aniołki, możemy zaopatrzyć auto w samochodowy odpowiednik PlayStation2, a do 10 października same przetestujmy za darmo najnowszą gierkę Grand Turismo!

Jak powszechnie wiadomo, gry to idealny pomysł na spokojne, niemarudzące dzieci. Dziś jednak pod tym hasłem rozumie się nie tylko zabawy z popularnego PC czy laptopa, ale i liczne gry zainstalowane do telewizora, czy komputera na specjalnej konsoli. 

fot. digitpedia.com
fot. digitpedia.com

Od dawna jednak konsola nie jest „uwiązana”. PSP czy DS to urządzenia, które możemy zabrać ze sobą by pograć na ławce w parku, czy podczas stania w korku. Do samochodu z kolei możemy zabrać Audopod VOD10PS2 – mocowaną wewnątrz samochodu konsolę Playstation 2 (na rynek wchodzi już PS3 – dyskretny, malutki, designerski gadżecik dla każdej kobiety!). Autopod to połączenie 10 calowego wyświetlacza, 2 kompletów bezprzewodowych słuchawek, 2 joysticków i dwóch gier.

Tymczasem do 10 paździenika można przetestować za darmo najnowszą grę Grand Turismo na PSPgo.

Nowy PSPgo wygląda wyjątkowo elegancko.
fot. Sony

Pod czarnym, zgrabnym nadwoziem PSPgo kryje się sportowe, lekkie zawieszenie i ogromna przestrzeń – 16GB, która umożliwia posiadanie zawsze pod ręką wszystkiego, co lubimy oglądać, słuchać albo grać (+ dostęp do Skype).

Dla miłośników gry Grand Turismo, wersja na PSP daje szansę zdobycia kluczyków do ponad 800 pięknych samochodów – jak również zielone światło do wykorzystania w pełni ich możliwości na 35 fantastycznych torach z całego świata.

Poniżej przedstawiamy krótką drogę do otrzymania darmowej kopi gry Grand Turismo  :

1.    Kup PSPgo.
2.    Zarejestruj swoje PSPgo w PlayStationStore do 10 października godziny 23:59 i zainstaluj profil Grand Turismo.
3.    Sprawdź w mailu swój kod promocyjny.
4.    Aktywuj kod w PlayStation®Store, ściągnij grę i odpal silniki…

Szczegóły na temat promocji oraz stałej oferty PlayStation znajdziesz klikając tu.

Źródło: Sony, digitpedia.com

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

preplay bardzo ładne , aby dowiedzieć się w Internecie z łatwością.język japonski nauka skypa za darmo.http://preply.com/pl/japoński-przez-skype

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze