Gran Turismo Polonia 2011

Już na początku lipca miłośników piekielnie szybkich samochodów czeka nie lada gratka. Po raz VII w naszym kraju odbędzie się Gran Turismo Polonia 2011.

Zlot przyciąga do Poznania najszybsze, najdroższe, a zarazem najpiękniejsze samochody świata. To coroczne spotkanie miłośników oraz właścicieli wyjątkowych samochodów magnetyzuje tłumy. Pierwszego dnia imprezy samochody zostaną zaprezentowane mieszkańcom Poznania, dzięki ulicznym pokazom, które będą miały miejsce przy ul. Abp. Baraniaka tuż przy Malcie. Wśród klasycznych prezentacji aut, na widzów czeka także wiele atrakcji, m.in. konkursy, których jedną z nagród jest przejażdżka samochodem GP po Torze Poznań.

fot. granturismoevents.com

Organizator Gran Turismo Polonia – Peter Ternstrom przekonuje, że dzięki wielkiemu zainteresowaniu kibiców jest to wydarzenie wyjątkowe w skali Europy.

Kolejne dni spotkania będą przeznaczone na zmagania sportowe, podczas których pod okiem doświadczonych instruktorów będą prowadzone kursy doskonalenia jazdy tymi jakże piekielnie szybkimi samochodami. W chwili obecnej zgłosiło się ponad 100 kierowców. Z listy zgłoszeń uwagę przyciągają w szczególności Mustang Shelby z 1965 roku, Lamborghini Superleggera, Ferrari 599 XX czy Ferrari F458 Italia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze