Graj z Mitsubishi!

W związku z lipcową premierą nowego Mitsubishi ASX, firma wypuściła na rynek grę komputerową ASX Challenge Game - ta okazała się ogromny sukcesem. Czy podobnie będzie z samochodem?

 

fot. Mitsubishi

Ta gra w niecały miesiąc od swej premiery przyciągnęła ponad 50 000 graczy, a dziś znów debiutuje nowymi dodatkami: dwoma kolejnymi mini grami (‘Bagażnikowa łamigłówka’ oraz ‘Podmiejski wyścig’) oraz dwiema nowymi misjami (‘Znajdź kotka’ i ‘Chłopak na posyłki’).

Stworzona przez Double Fusion gra wykorzystuje system sztucznej inteligencji do tworzenia symulacji ruchu drogowego, który uwzględnia inne pojazdy, światła drogowe oraz układ ulic o ruchu jednokierunkowym. Jest ona również dostępna ze strony Facebooka.

Nowe dodatki odsłaniają zupełnie nowe możliwości  umożliwiają gromadzenie dodatkowych punktów.

A na czym polegająją?

Bagażnikowa łamigłówka
Tym razem gracz ma za zadanie w jak najkrótszym czasie załadować do  bagażnika nowego modelu ASX wszystkie podane mu przedmioty. Może on je przenosić i umieszczać w przedziale bagażowym niczym elementy układanki, co umożliwia ich najbardziej ergonomiczne rozmieszczenie.

Podmiejski wyścig
W tym etapie gracz zasiada za sterami modelu ASX i wciskając gaz do dechy walczy o pierwsze miejsce w trybie klasycznym, arcade i rajdowym. Punkty otrzymuje się tylko za ukończenie wyścigu na jednym z trzech pierwszym miejsc. Wyścig ma charakter weekendowy.

Znajdź kotka
Historia z niewinnym tytułem to opowieść  rodem z  dreszczowców Hollywood – leniwy kotek Pan Mruczuś ostatni raz widziany był kilka dni wcześniej i od tamtej pory słuch po nim zaginął. Czekająca na niego roidzina, tracąc wszelką nadzieję drukuje plakaty opisujące zgubę. Zadaniem gracza jak najszybsze rozwieszenie ich w różnych punktach miasta-oczywiście podróżując ASX.

Chłopak na posyłki
Po dniu  pracy , gracz ma za zadanie przed powrotem do domu odebrać zakupy i pizzę. Misja wymaga sprawnego poruszania się po mieście i wypełnienia wszystkich zleceń. W nagrodę otrzymujemy dodatkowe punkty oraz mamy szansę wspiąć się w ogólnej klasyfikacji ASX

W grę można grać do końca czerwca udając się bezpośrednio na stronę www.mitsubishi-cars.co.uk/game lub przez nową stronę fanklubową Mitsubishi ASX pod adresem www.Facebook.com/ASXcrossover. Niestety przeliczanie punktów na nagrody dotyczy tylko mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze