
Ford zaprojektuje, stworzy i wprowadzi do e-sportu nowy samochód
Czy chciałeś kiedykolwiek zaprojektować samochód wyścigowy? Ford oferuje graczom szansę udziału w tworzeniu najlepszej maszyny na tor wyścigowy.
Pierwszy zaprojektowany od podstaw wirtualny samochód wyścigowy Forda, który nie będzie oparty na istniejącym realnie modelu, połączy w nowy sposób producenta samochodów i społeczność wyścigową.
W zespole osób zaangażowanych w projektowanie pojazdu, ukrywającym się pod kryptonimem „Team Fordzilla P1”, znajdą się kapitanowie pięciu e-sportowych zespołów „Fordzilla”: z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Zespół projektowy Ford of Europe będzie również aktywnie zbierał informacje wśród przedstawicieli społeczności graczy.
„Stworzenie bezkompromisowego samochodu wyścigowego, który ma żyć w świecie wirtualnym jest możliwe, kiedy pozbywamy się uniformu, a zespół projektantów może naprawdę puścić wodze fantazji. Doświadczenie graczy ma kluczowe znaczenie dla imponującego wyglądu samochodu na starcie” – powiedział Amko Leenarts, dyrektor ds. designu, Ford of Europe.
W fazie tworzenia założeń stylistycznych zakładamy wyjątkową współpracę między ekspertami Forda, którzy tworzą według własnych wyobrażeń jedne z najbardziej pożądanych i popularnych samochodów na świecie oraz ekspertami, którzy są mistrzami w ściganiu się wirtualnymi odpowiednikami tych modeli.
Projektanci przekażą szerszej społeczności graczy kluczowe decyzje dotyczące stylu, uzyskane za pośrednictwem serii ankiet publikowanych na Twitterze na profilu @TeamFordzilla. Każda ankieta określi kluczowe elementy projektu, wybierane przez graczy – od silnika po kształt kokpitu.
Najnowsze
-
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
Coraz więcej osób odkrywa uroki podróżowania bez sztywnych planów i rezerwacji hoteli. Dla fanów motoryzacji to naturalne – auto czy motocykl daje wolność, a nocleg w kamperze lub pod namiotem pozwala zatrzymać się tam, gdzie akurat prowadzi droga. Obie opcje mają swój niepowtarzalny klimat, ale też różne wymagania i ograniczenia. -
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
-
Do końca wakacji paliwo będzie tańsze? Eksperci ostrzegają: jesienią czeka nas podwyżka, zwłaszcza ON
Zostaw komentarz: