Ford dołącza do tworzenia strategii Zrównoważonej Europy 2030

Ford Motor Company przyłącza się do inicjatywy „Nowy Ład dla Europy” („New Deal for Europe”), by wspierać lepszą współpracę i innowacje na rzecz zrównoważonej przyszłości.

Od 20 lat Ford publikuje swoje Raporty o Zrównoważonym Rozwoju, co roku wyznaczając w nich nowe cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Najważniejsze cele zrównoważonego rozwoju Forda obejmują całkowite wycofanie z użycia do 2030 roku plastiku jednorazowego użytku i pełne zasilanie energią odnawialną wszystkich zakładów produkcyjnych na całym świecie do 2035 roku. Ford opracował także własny raport na temat zmian klimatu.

Od ponad dziesięciu lat Ford zużywał 100 procent zielonej energii elektrycznej we wszystkich swoich zakładach w Kolonii, korzystając z odnawialnej energii od lokalnego dostawcy.

Ford na początku tego roku ogłosił, że wszystkie przyszłe modele będą oferowały w gamie zelektryfikowaną opcję napędu. Do 2023 roku firma wprowadzi na rynek 17 zelektryfikowanych modeli, dzięki którym atmosfera w naszych miastach stanie się mniej zanieczyszczona, a na ulicach będzie mniej hałasu. Wszystko dzięki coraz szerszemu zastosowaniu ekologicznego napędu elektrycznego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze