Quantcast
Paula Lazarek

Food truck na bazie modelu Peugeot Expert. Wsparcie dla gastronomii?

Chyba każdy chociaż raz słyszał o urządzeniach AGD od znanego producenta Whirlpool. Teraz możemy zobaczyć, jak wygląda wyjątkowy food truck stworzony przez Whirlpool wraz z francuskim Peugeotem.

Producent sprzętu AGD wraz z francuską marką Peugeot pokazali ciekawy food truck w ramach Whirlpool Experience Tour. Całe wydarzenie miało służyć promocji nowych piekarników konwekcyjno-parowych W6 i W7. Stylistyka tego trucka jest inspirowana światem bistro i gastronomii.

Truck został zaprojektowany na bazie modelu Peugeot Expert, poddanego metamorfozie zrealizowanej przez firmę BCC. Whirlpool Experience Tour zakończył udany pierwszy sezon w 2021 roku. Programem objęto 20 miast. Przeprowadzono 72 sesje szkoleniowe dla ponad 500 przedstawicieli handlowych, którzy byli pod wrażeniem oryginalnego konceptu. Ponowny start planowany jest w kwietniu bieżącego roku.

Zoptymalizowano dostępną przestrzeń, wykorzystując niekonwencjonalne rozkładane elementy. Bok pojazdu otwiera się całkowicie, unosząc do góry. Na zewnątrz ma dwa duże blaty, które tworzą ergonomicznie doskonałą kuchnię. Kucharz ma do dyspozycji zlew i płytę grzewczą na idealnej wysokości. Przestrzeń do przechowywania produktów i utensyliów oraz dwa piekarniki parowe znajdują się w zasięgu ręki. Zintegrowana osłona chroni pojazd podczas pokazów.

Szef kuchni po raz pierwszy znajduje się na tej samej wysokości, co przedstawiciele handlowi, dzięki czemu pokazy zyskują na kameralności. Wszyscy mogą śledzić przygotowania, nie tracąc ani jednego szczegółu, ani jednego okruszka. Z tyłu pojazdu zamontowano system multimedialny z soundbarem i dużym ekranem, inspirowanym koncepcją „Le Bistrot du Lion”. Umożliwia wyświetlanie filmów instruktażowych i prezentowanie zalet piekarników.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze