Finał Pucharu Kobiet Motocaina.pl we Wrocławiu

Na wrocławskim torze przy ul. Na Niskich Łąkach panuje zimowa aura, ale w niedzielę 5 grudnia rozgrzeją ją prawdziwie sportowe emocje. Bo przed nami dziesiąta, finałowa rozgrywka sprintu Niskie Łąki Cup, a co za tym idzie kryterium Pucharu Kobiet Motocaina.pl, która wyłoni najszybszego kobiecego kierowcę sezonu 2010.

Aktualna liderka klasyfikacji wrocławskiego Pucharu Kobiet Motocaina.pl uległa niedawno wypadkowi, jednak rozważa start w finale.
fot. Marek Browarny

Będzie to także ostatnia eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl i świetna okazja do potrenowania w bezpiecznych warunkach na śliskiej nawierzchni. Panie rywalizują zarówno w poszczególnych klasach (zależnych od pojemności silnika), jak również w Pucharze Kobiet.

W zawodach można oczywiście wziąć udział jednorazowo, a w całym cyklu szansę na zwycięstwo mają Magdalena Becella z 50 punktami na koncie i Aleksandra Czuryło-Wośko z 40 punktami. Start Magdy jednak nie jest pewny, ponieważ odczuwa ona jeszcze zdrowotne powikłania po wypadku na rajdzie (czytaj tutaj). Magda Jurek, która z powodu ciąży musiała zrezygnować ze startów w połowie sezonu uzbierała i tak 42 punkty do klasyfikacji rocznej.

Zimowe warunki są wymagające świetnych umiejętności jazdy. Start w finale można potraktować również jako doskonały trening przed „śliskim” sezonem.
fot. Edyta Wrucha

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w zawodach przyjmowane są elektronicznie, albo w dniu imprezy w Biurze Zawodów od godziny 8.00 do 9.30. Każda z zawodniczek ma do pokonania dwa przejazdy, po 4 okrążenia toru, a o wyniku końcowym decyduje suma czasów obu przejazdów. Wszystkie panie mają prawo do przejazdu zapoznawczego, bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Zarówno zawodnicy jak i kibice mogą śledzić wyniki sprintu na żywo w internecie przez stronę online.niskielaki.com.pl lub na monitorze w Biurze Zawodów.

Z organizatorką zawodów – Pauliną, można kontaktować się  mailowo – paulina@niskielaki.com.pl lub telefonicznie – tel. 606-852-746, chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zawodów i treningów.

Zapraszamy na tor!

Oficjalna strona zawodów to www.niskielaki.com.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze