Finał Pucharu Kobiet Motocaina.pl we Wrocławiu

04 grudnia 2010
Na wrocławskim torze przy ul. Na Niskich Łąkach panuje zimowa aura, ale w niedzielę 5 grudnia rozgrzeją ją prawdziwie sportowe emocje. Bo przed nami dziesiąta, finałowa rozgrywka sprintu Niskie Łąki Cup, a co za tym idzie kryterium Pucharu Kobiet Motocaina.pl, która wyłoni najszybszego kobiecego kierowcę sezonu 2010.

Aktualna liderka klasyfikacji wrocławskiego Pucharu Kobiet Motocaina.pl uległa niedawno wypadkowi, jednak rozważa start w finale.
fot. Marek Browarny
Będzie to także ostatnia eliminacja Pucharu Kobiet Motocaina.pl i świetna okazja do potrenowania w bezpiecznych warunkach na śliskiej nawierzchni. Panie rywalizują zarówno w poszczególnych klasach (zależnych od pojemności silnika), jak również w Pucharze Kobiet.

W zawodach można oczywiście wziąć udział jednorazowo, a w całym cyklu szansę na zwycięstwo mają Magdalena Becella z 50 punktami na koncie i Aleksandra Czuryło-Wośko z 40 punktami. Start Magdy jednak nie jest pewny, ponieważ odczuwa ona jeszcze zdrowotne powikłania po wypadku na rajdzie (czytaj tutaj). Magda Jurek, która z powodu ciąży musiała zrezygnować ze startów w połowie sezonu uzbierała i tak 42 punkty do klasyfikacji rocznej.

Zimowe warunki są wymagające świetnych umiejętności jazdy. Start w finale można potraktować również jako doskonały trening przed "śliskim" sezonem.
fot. Edyta Wrucha
Zgłoszenia chęci uczestnictwa w zawodach przyjmowane są elektronicznie, albo w dniu imprezy w Biurze Zawodów od godziny 8.00 do 9.30. Każda z zawodniczek ma do pokonania dwa przejazdy, po 4 okrążenia toru, a o wyniku końcowym decyduje suma czasów obu przejazdów. Wszystkie panie mają prawo do przejazdu zapoznawczego, bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Zarówno zawodnicy jak i kibice mogą śledzić wyniki sprintu na żywo w internecie przez stronę online.niskielaki.com.pl lub na monitorze w Biurze Zawodów.

Z organizatorką zawodów - Pauliną, można kontaktować się  mailowo - paulina@niskielaki.com.pl lub telefonicznie - tel. 606-852-746, chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zawodów i treningów.

Zapraszamy na tor!

Oficjalna strona zawodów to www.niskielaki.com.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje