Film z samochodowego Pucharu Kobiet Motocaina.pl
Wreszcie jest! Oto film, który być może nie oddaje wszystkich emocji i atrakcji z samochodowego Pucharu Kobiet Motocaina.pl, który odbył się w październiku w Warszawie, jednak pokazuje atmosferę pierwszych zmagań płci pięknej pod egidą kobiecego portalu motoryzacyjnego. W przyszłym roku - kolejne zawody!
| Poza jazdą własnymi samochodami, trzeba było przejechać trudną próbę Fiatem Grande Punto Abarth. |
![]() |
|
fot. Dariusz Romańczuk
|
![]() |
Było gorrąco! Pogoda dopisała, nasze humory również, a frekwencja zawodniczek przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Nie możemy już doczekać się przyszłorocznych zawodów!
Wszystkie galerie i relacje z tegorocznego, samochodowego Pucharu Kobiet Motocaina.pl można znaleźć tutaj.
Wszelkich potencjalnych partnerów, sponsorów nagród oraz chętnych do pomocy w organizacji pełnego cyklu samochodowych zmagań dla kobiet (przy współpracy z Automobilklubem Polski), prosimy o kontakt na mail
puchar@motocaina.pl
Zobacz naszą pierwszą produkcję filmową, z naszych testów samochodowo – motocyklowych.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem


Zostaw komentarz: