Film: pierwsze słowa małego automaniaka

Pierwsze, najważniejsze dla rodzica słowa dziecka, to nie tylko "mama" i "tata". Maniacy motoryzacji marzą, by ich dzieci zaraziły się pasją rodziców, a wypowiedziane "wrooom, wrooom" daje ogromną satysfakcję. Oto krótki film.

Moment, kiedy dziecko wypowiada swoje pierwsze „wroom, wroom”, to z pewnością chwila, której nie da się zapomnieć. W takiej chwili rodzic zastanawia się, czy jego pociecha podąży w kierunku motoryzacyjnej pasji.
Juan Barnett z DC Auto Geek stworzył krótki film, w którym uwiecznił sytuację, w której jego syn daje mu nadzieję na to, że pójdzie w ślady swojego ojca. Nie ma chyba szczęśliwszej chwili dla rodzica-motomaniaka – zobaczcie sami.

A czy Wy możecie się podzielić równie podobnymi doświadczeniami?

Najnowsze

Kolekcja mebli Smart ForTwo i BoConcept

Co wspólnego ma model samochodu Smart z duńską firmą designerską BoConcept? Na pierwszy rzut oka - niewiele, jednak w momencie kiedy obie marki postanowiły połączyć siły, powstał unikalny zestaw mebli, który -według producenta -może spodobać się niejednemu zwolennikowi "formy" i "funkcjonalności".

Współpraca obu marek, to wymiana doświadczeń dotyczących miejskiego designu, co zaowocowało stworzeniem kolekcji mebli Smart ForTwo BoConcept.

„Głównym celem marki Smart i Bo Concept jest stworzenie elementów, które optymalnie wpasują się w ograniczoną przestrzeń dostępną w mieszkaniach miejskich, a ponadto będą zaprojektowane w niepowtarzalnym stylu. Produkty będą dla klientów odzwierciedleniem ich osobowości, a także pozwolą klientom w szczególny sposób zorganizować domową przestrzeń” – mówi Annette Winkler, prezes zarządu Smart.

Kolejnym projektem jest specjalna edycja Smarta ForTwo, który inspirowany był modelem Brabus Cabrio oraz wnętrzami mieszkań. Nowemu ForTwo zafundowano nadwozie w kolorze białym z wykończeniami w kolorze kawowym.

„Z początkiem marca 2013 roku, w sklepach BoConcept na całym świecie rozpocznie się promocja Smarta ForTwo” – poinformowali rzecznicy duńskiej marki w oficjalnym oświadczeniu.
Kolekcja mebli będzie zawierać sofę, fotel z licznymi nawiązaniami do siedzenia samochodu, a także stolik, szklane ozdoby, poduszki oraz zegar.

Najnowsze

Zmysłowy teledysk Lany Del Rey

Lana Del Rey nagrała właśnie teledysk do piosenki “Burning Desire”. Oprócz śpiewającej na scenie gwiazdy możemy w nim zobaczyć ogniście czerwonego Jaguara F-Type.

To kolejny etap współpracy artystki z Jaguarem, która rozpoczęła się we wrześniu. Wideoklip stanowi również zapowiedź krótkometrażowego filmu „Desire”, gdzie piosenka Lany będzie motywem przewodnim. Wystąpią w nim Damian Lewis i Shannyn Sossamon. Nad całością czuwa Jaguar oraz producenci ze studia Ridleya Scotta, reżyserią zajmie się Adam Smith.

fot. Jaguar

„Desire” będzie opowieścią o mężczyźnie, który spotyka pośrodku pustyni tajemniczą i fascynującą kobietę, co stanowi początek jego kłopotów. Ma to być historia pasji, zdrady, chciwości i odkupienia. Premiera jest zapowiedziana na wiosnę tego roku.

Najnowsze

Anita Krizsan bije rekordy w sprzedaży Bugatti

W minionym roku Brytyjka Anita Krizsan naprawdę zaznaczyła swoją obecność w świecie handlu. Sprzedała aż 11 modeli Bugatti Veyron.

Zatrudniona w Barclayu w środkowym Londynie Anita pobiła rekord sprzedaży. 11 podpisanych umów na Bugatti Veyron przyniosło 13 milionów funtów zysku, i to zaledwie w ciągu roku. Ostatnim sprzedanym modelem była wersja Super Sport, warta 1,7 miliona funtów.

fot. materiały prasowe

Klienci Anity pochodzą z całego świata i mieszczą się w przedziale wiekowym od 19 do 70 lat. Żeby osiągnąć taki wyniki sprzedażowy, Krizsan sporo podróżowała, m.in. do Rosji i na Środkowy Wschód.

fot. materiały prasowe

Obecnie szuka kupca na limitowany model Bugatti Veyron z elementami złota.

Najnowsze

James Bond w roli mechanika

Zmotoryzowane panie chciałyby w roli prywatnego mechanika widzieć Daniela Craiga. Mężczyźni natomiast najchętniej pospieszyliby z pomocą Joanne Lumley, gdyby akurat biedziła się ze zmianą koła na poboczu.

Takie badanie z przymrużeniem oka wykonał na Walentynki Micheldever Tyre Services, opierając próbę na grupie 1600 respondentów.

Pytanie zadanie paniom brzmiało: ku twojemu zaskoczeniu, 14 lutego miejscowy mechanik został zastąpiony przez celebrytę. Kogo byś widziała w tej roli?

Daniel Craig
fot. bafta.org

James Bond, czyli Daniel Craig, zebrał 51% głosów, wyprzedzając Davida Beckhama (28%), Paula McCartneya (12%) i Simona Cowella (9%). Na szarym końcu znalazł się Justin Bieber (1%). Zapewne jest jeszcze zbyt młody, by mieć dość technicznego doświadczenia.

Joanna Lumley
fot. telegraph.co.uk

Panów natomiast zapytano, na widok której z wymienionych gwiazd zatrzymaliby się na poboczu, by pomóc jej zmienić oponę.  Co ciekawe, 49% respondentów stwierdziło, że nie zatrzymałoby się w ogóle. 18% byłoby jednak chętnych pomóc Joannie Lumley, 12% Cheryl Cole, 9% Jessice Ennis i 8% Keirze Knightley. Zaledwie 3% zatrzymałoby się, żeby wesprzeć Adele.

Dziś prawdziwych dżentelmenów już nie ma…?

Najnowsze