Fiat Tipo – rodzina modelu się powiększa

Udany model Fiata poszerza swoja gamę o specjalne pakiety dla wszystkich wersji wyposażenia. Chodzi o dotarcie do kierowców zróżnicowanych pod względem wieku, stylu i potrzeb w zakresie mobilności.

W 2019 r. Fiat Tipo osiągnął rekordową sprzedaż poza Włochami, uzyskując najlepszy udział w rynku od momentu wprowadzenia na rynek, wynoszący 2,5%. W Niemczech, został niedawno uznany przez niemieckie Towarzystwo Nadzoru Technicznego Gesellschaft für Technische Überwachung (GTÜ) oraz magazyn Auto Zeitung za najbardziej niezawodne auto po trzech latach użytkowania.
 
Auto jest teraz dostępne w wersjach Street, Mirror, Lounge, S-Design i Sport. Sportowy w wersjach Sport i S-Design, bezpieczniejszy i komfortowy w wersji wyposażenia Lounge, technologiczny w wersji Mirror i stylowy w wersji Street. Każdy z wariantów Fiata Tipo został wzbogacony w pakiety oferujące dodatkowe wyposażenie w atrakcyjnej cenie.

Wersje Tipo Sport (zdjęcie otwierające artykuł) i S-Design zostały wzbogacone o elementy takie jak  kontrastujący czarny dach i 18” dwukolorowe sportowe felgi aluminiowe dostarczane przez Mopar. Tipo Lounge „More” oferuje obecnie w standardzie przyciemniane szyby, reflektory ksenonowe i pakiet bezpieczeństwa.

Tipo Mirror, przeznaczony dla rodzin zainteresowanych łącznością ze światem,  ma w standardzie przyciemniane szyby, automatyczną klimatyzację i tylne czujniki parkowania.

 

Fiat Tipo Street skierowany jest natomiast do młodych ludzi oczekujących bogatego wyposażenia i przystępnej ceny – ten wariant oferowany jest z czarną kolorystyką wnętrza, systemem UConnect™ z 5” ekranem dotykowym, kierownicą ze skóry z przyciskami i usługami UConnect™ live w standardzie.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Niestety ich auta nie zawsze są dopracowane, gdzie już nawet tivoli ma lepszą jednostkę napędową pod względem konstrukcyjnym

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze