Fiat Millesima – pół milionowa 500-tka

Wyprodukowanie pół miliona zgrabnych Fiatów 500 to dobra okazja do świętowania! Włączając w obchody wszystkich miłośników modelu, na dedykowanej mu stronie internetowej Fiat tworzy coś niezwykłego.

fot. Fiat

Nie pierwszy raz Fiat włącza w swoje działania miłośników swoich pojazdów i jednego szczególnego – Fiata 500. Gdy 4 lata temu na międzynarodowym rynku zbliżała się premiera tego kultowego samochodu miłośnicy marki dzięki platformie „500 wants you” mogli wyrazić swoje życzenie dotyczące jego wyglądu czy funkcjonalności. Dziś społeczność fiat500.com to 120 000 użytkowników z 206 państw, którzy włączają się w akcje organizowane przez włoskiego producenta. Równie chętnie biorą też udział w najnowszym projekcie, zainaugurowanym na początku maja.

Stworzenie jubileuszowego Fiata 500, który otrzymał nazwę Millesima (tysięczny) to dobry pomysł nie tylko na świętowanie 500 000 wyprodukowanych autek, ale i sposób na zaktywizowanie fanów modelu i obdarowanie ich wspaniałym prezentem. Nadwozie tego unikatu będzie bowiem w całości pokryte ich zdjęciami! Wchodząc na stronę www.fiat500.com można zarezerwować sobie własne, wybrane miejsce na karoserii i wysłać swoje zdjęcie, które go odzobi. 70% miejsc przeznaczonych jest dla szczęśliwych posiadaczy 500-tki, a 30% dla jej wiernych fanów.

Zaprojektowany przez internautów samochód zostanie wyprodukowany w 3 tygodnie i ruszy w rajd po jubileuszowych imprezach i wystawach. Fajnie jest znaleźć swoją podobiznę na masce ciekawego samochodu, znając jednak życie, my – kobiety, będziemy miały problem z doborem tego „najlepszego” zdjęcia, tymczasem trzeba się spieszyć. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze