Monika Rutkowska

EWAN MCGREGOR, prawdziwy fan marki MOTO GUZZI, zachwyca w nowej kampanii reklamowej

Hollywoodzki aktor pojawił się na motocyklu Moto Guzzi, w reklamie terenowego modelu V85 TT, który wnosi włoską markę w segment turystyki enduro.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Ewan, gwiazda z milionami fanów na koncie, połączyła swój wizerunek z marką Moto Guzzi. Pierwszy odcinek tego partnerstwa sięga roku 2013, kiedy w Australii Zachodniej, Ewan pojawił się na premierze nowego modelu – California 1400.

Świetne relacje pomiędzy marką Moto Guzzi i szkockim aktorem wynikają z miłości McGregora do motocykli, a w szczególności do tych zbudowanych w Mandello del Lario. Gwiazda ponad pięćdziesięciu filmów, w tym hitów takich jak: „Trainspotting”, „Gwiezdne Wojny”, „Anioły i demony”, „Niemożliwe”, mówiła o swoim zamiłowaniu do Moto Guzzi w filmie „Long Way Down”, kiedy zatrzymała się w Mandello del Lario, aby po raz pierwszy odwiedzić siedzibę firmy. Kilka miesięcy później, pojawił się ponownie nad brzegiem Lario aby wziąć udział w imprezie GMG 2007 – Giornate Mondiali Moto Guzzi (Światowe Dni Moto Guzzi).

Dzisiaj relacja jest kontynuowana, Ewan McGregor jest bohaterem nowej kampanii reklamowej Moto Guzzi i sam osobiście jeździ w niej nowym modelem – V85 TT.
Zdjęcia zostały zrobione przez Paolo Zambaldiego w reżyserii Natalii Borri, a sama kampania wyprodukowana została pod artystycznym kierownictwem Luco Eremo.

Już pierwsze miesiące po wejściu na rynek V85 TT pokazują, jak bardzo oczekiwali go motocykliści na całym świecie: dziesiątki tysięcy jazd testowych zostało zarezerwowanych, zanim motocykl był jeszcze dostępny, a prośby wciąż pojawiają się na stronie internetowej Moto Guzzi. Kraje europejskie bardzo zaangażowane są w możliwość przetestowania motocykla, a w szczególności rynki: włoski, niemiecki, francuski i brytyjski wyróżniają się popytem, który znacznie przekroczył najwyższe oczekiwania.

Moto Guzzi V85 TT to klasyczne enduro dedykowane podróżom i turystyce, które zapewnia ultranowoczesne osiągi i technologie w stylu idealnie wpasowującym się w wartości i tradycję Moto Guzzi.

V85 TT napędzany jest nowym silnikiem 80 KM, dwucylindrowym V 90°, który jest unikalny ze względu na układ konstrukcyjny i wrażenia z jazdy. Wygodny, łatwy w prowadzeniu, intuicyjny i wyposażony w najnowocześniejszą architekturę podwozia. Standardowe wyposażenie najwyższej klasy, a do dyspozycji niezwykle szeroka gama akcesoriów, która zadowoli każdego kierowcę. Dzięki systemowi Ride by Wire, mamy dostępne różne tryby jazdy, dzięki czemu motocykl sprawdzi się w każdych warunkach, od codziennych przejazdów do bardziej wymagającej off-roadowej jazdy.
 
Brzmi zachęcająco? Dla nas bardzo! Na koniec jeszcze cena, którą musimy zapłacić za ten model w Polsce. 49 900 zł to cena podstawowej wersji, a za wersję premium zapłacimy 51 400 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze