Elle, czyli samochód dla niej

13 września 2009
Choć róż kojarzy się z ulubionym kolorem wszystkich dziewczynek i chyba wspaniale wygląda tylko na samochodzie lalki Barbie, postanowiono walczyć z tym stereotypem. Różowa Lancia Ypsilon Elle zapowiada się hitem sezonu  i „must have" każdej fashion victim.
fot. Lancia

Lancia Ypsilon Elle to kolejny, po Ypsilon Versus czy Ypsilon Moda Milano, samochód inspirowany światem mody, a konkretnie znanym na całym świecie magazynem wszystkich fashionistek - Elle. Ponad 10 lat obecny na naszym rynku model (od 1996 roku) po kilku zmianach stylistycznych, zmienił tym razem nie kształty, a charakter. Efekt końcowy przeszedł najśmielsze wrażenia.. 

Auto pokrywa unikalny, zmieniający się (często niczym kaprysy diwy) pod wpływem światła różowy lakier metallic. 16-calowe felgi także zabarwiono na atrakcyjny róż, tym razem w wersji mat. Całość dopełniają chromowane zakończenia grilla, tylnego zderzaka, listew bocznych oraz klamek. Również wnętrze samochodu, pełne królewskiej purpury zasługuje na miano wyszukanego.

fot. Lancia

Purpurowa skóra oraz alcantara na siedzeniach oraz dźwigni skrzyni biegów, skontrastowana z białymi szwami robi wrażenie. Podobnie jak białe wykończenie dachu oraz niektórych elementów deski rozdzielczej. Specjalna troska o jakość materiałów: skórę, alcantarę oraz welur (na chodniczkach) czyni samochód jeszcze bardziej specjalnym. Żadna, kochająca modę kobieta nie przejdzie też obojętnie obok słupków bocznych „pokrytych" okładkami magazynu Elle.

 

 

 

fot. Lancia

Samochód zostanie zaprezentowany już za kilka dni - na targach we Frankfurcie. W sprzedaży znajdzie się wiosną 2010 roku, gdy modelki ruszą na wybiegi prezentować nam wiosenne, pełne różu kolekcje. Czy będziemy się w stanie powstrzymać przed takim zakupem? Czy modny samochód jest dodatkiem do stroju czy może jego głównym elementem? Jak będzie wyglądała jego cena? Na odpowiedzi na wszystkie te pytania będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Na razie pozostaje oglądanie zdjęć i domysły.  

 

 

 

O równie różowym Fiacie 500, zbudowanym na 50. urodziny lalki Barbie przeczytasz tu.

 

fot. Lancia

Na stoisku Lancii na salonie we Frankfurcie zaprezentowany zostanie także model Musa Poltrona Frau - najlepiej sprzedające się MPV we Włoszech, z wyjątkowo ciekawym wnętrzem.

 

 

 

  

fot. Lancia

fot. Lancia

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!