Ekskluzywna, zimowa kolekcja Ferrari

Chcesz zadać szyku w zimowe dni i dysponujesz złotą kartą? Mamy coś dla Ciebie - luksusową kolekcję odzieży zimowej sygnowanej wiele znaczącym logo Ferrari. Znajdzie sie też coś dla Twojego mężczyzny i dziecka.

Czyż nie cudownie komponuje się zestaw czapeczka i rękawiczki z najnowszym Ferrari?
fot. Ferrari
Na stylową, skórzaną kurtkę trzeba szykować ponad 3 tys. złotych. Ale jaki unikat!
fot. Ferrari

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiało luksusem? Odrobinę. Na dobry początek możemy sobie przecież sprawić krwisto czerwone rękawiczki, a dopiero potem myśleć o kupowaniu skórzanej skórtki za bagatela 3250 zł! Aby nasz mężczyzna nie „odstawał” zbytnio możemy mu sprezentować równie elegancko-sportową kurtkę lub – jeśli lubi – narty z symbolem wierzgającego konia. Nasza pociecha nie powinna być poszkodowana: dla dziewczynek na przykład przewidziano uroczą, białą kurteczkę z wyhaftowanym napisem… Ferrari – jakżeby inaczej.

Niby zwykła puchówka, ale ten napis…
fot. Ferrari
Dla dzieci też znajdą się urodziwe ciuszki.
fot. Ferrari

 

 

 

 

 

 

 

Na polskie, zimowe warunki jest także coś dla zmarźluchów, zdecydowanie bardziej ciepłe odzienie – oto puchówka, choć podobna do wielu, koszuje niewiele ponad 1 tys. zł. Czy to aż tak dużo, za wyjątkowy haft i metkę na grzbiecie? Trudno powiedzieć, ale i tak najchętniej takie prezenty widziałybyśmy pod choinką. Panowie – pomysły podajemy Wam na tacy 😉

Więcej na http://store.ferrari.com/en/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze