Dziewczyny, umiecie jeździć?

Uważasz, że umiesz jeździć? Że samochód nie ma przed tobą tajemnic, i całą sobą przeciwstawiasz się stereotypowi „baby za kółkiem”? Koniecznie zgłoś się do programu TVN Turbo „Wydaje ci się, że umiesz jeździć?”.  

Uczestnicy mogą zgłosić się na casting, który odbędzie się między 23 a 26 lipca. Warunkiem jest wypełnienie formularza, który znajduje się pod adresem http://www.tvnturbo.pl/umieszjezdzic

Wyłonieni w eliminacjach śmiałkowie (my, oczywiście, zachęcamy przede wszystkim śmiałkinie) będą mieli za zadanie szybko i efektownie wykonać wymagane manewry. Aby podołać wyzwaniu, trzeba mieć znakomicie opanowaną technikę jazdy – ale nie tylko, ponieważ jury będzie oceniać również wrażenia artystyczne i styl. W gronie sędziów zasiądą Dorota Gardias, wielokrotny rajdowy mistrz Polski Leszek Kuzaj i kierowca rajdowy Wojciech Chuchała.

Jury programu wraz z prowadzącym Irkiem Bieleninikiem
fot. tvnturbo.pl

Pierwsze zadania uczestnicy będą wykonywać za kierownicami własnych aut. Ci, którzy wykażą się talentem, refleksem i szybkością, przejdą dalej – jury wyłoni ośmiu półfinalistów. Ci zmierzą się w kolejnych potyczkach, siadając za kierownicami Subaru, Porsche, Lamborghini i Nissana GT-R.
W finale spotka się trzech uczestników. Zwycięzca zasiądzie na prawym fotelu rajdówki Leszka Kuzaja, a nagrodami za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie będą szkolenia w Szkole Jazdy Subaru.

Zgłaszajcie się jak najszybciej, liczy się czas!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze