Dziecko cieszy się z nowego samochodu

Pewien Amerykanin postanowił zrobić niespodziankę i nagrał reakcję swojej córki po tym, jak zobaczyła nowy samochód. Na parkingu przed domem stanął legendarny DeLorean.

Harley Drogba to użytkownik portalu YouTube, który kilka dni temu opublikował film prezentujący radość jego córki z nowego samochodu. Na początku widzimy jak ojciec z córką stoją przed domem i robią sobie zdjęcia przy „ciekawym” samochodzie, który tam zaparkował. Jest to legendarny DeLorean DMC-12, który występował w filmie „Powrót do przyszłości”.

Dziewczynka nie wiedząc, że jest to samochód kupiony przez rodziców podchodziła do niego z dystansem. Powiedziała nawet ojcu, żeby go nie dotykał, bo komuś może się to nie spodobać. 

Tym większe było jej zdziwienie, kiedy ojciec otworzył drzwi, a następnie wsiadł za kierownicę. Spanikowana córka wystraszyła się, że „zaraz przyjedzie policja”. Po tym jak Harley odpalił samochód, osoby stojące obok powiedziały dziecku, że to jest właśnie ich nowy samochód. 

Katelynn rozpłakała się wtedy ze szczęścia pytając kilka razy, czy to faktycznie jest faktycznie nowe auto. Radość z motoryzacyjnego prezentu była niesamowita. Zresztą, zobaczcie to sami.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze