Dyrektor PR Renault Polska odznaczona!

Dyrektor PR Renault Polska, Agata Szczech, została odznaczona Srebrnym Medalem za Zasługi dla Policji. Wyróżnienie jest uhonorowaniem wieloletniego zaangażowania w poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.

Dyrektor PR Renault Polska Agata Szczech została odznaczona za wieloletnie zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach.
fot. Renault

Wręczenie medalu miało miejsce w Komendzie Głównej w ramach Święta Policji. Wyróżnienie na ręce Agaty Szczech, Dyrektor PR Renault Polska, złożył Zastępca Komendanta Głównego Policji, generał Andrzej Trela; medal został podpisany przez Ministra Spraw Wewnętrznych, Jerzego Millera.

– Doceniamy zaangażowanie Renault Polska w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Jest nam bardzo miło uhonorować przedstawiciela firmy, Panią Agatę Szczech która od lat w ramach działalności koncernu realizuje programy i akcje edukacyjne skierowane do szerokiej grupy użytkowników dróg, w szczególności długofalowej edukacji dzieci – powiedział inspektor Marek Fidos, Dyrektor Biura Ruchu Drogowego KGP.

W 2000 r. koncern Renault rozpoczął realizację programu edukacyjnego Bezpieczeństwo dla wszystkich, skierowanego do szkół podstawowych. W Polsce odbyło się już 10 edycji, udział w nich wzięło ponad 710 000 dzieci. W listopadzie 2010 r. Renault Polska wzbogaciło program o nowy element – szkolne kluby bezpieczeństwa. Głównym celem projektu jest praktyczne wykorzystanie przez dzieci teoretycznej wiedzy z zakresu wychowania komunikacyjnego.

W czerwcu 2001 r. Renault Polska przystąpiło do polskiego komitetu Global Road Safety Partnership. Wraz z powstaniem projektu Kierowca na szóstkę, Polska stała się drugim krajem w Europie, w którym Renault organizowało akcję dla początkujących kierowców. Projekt skierowany był do osób w wieku 18 – 25 lat i skupiał się na problemach związanych z brawurą i alkoholem.

W 2004 r. Renault Polska zainicjowało Szkołę Jazdy Renault – pierwszą na świecie szkołę doskonalenia techniki jazdy Renault. Do dziś udział w szkoleniach wzięło ponad 10 000 polskich kierowców. Od 2011 r. Renault Polska wspiera światowy program Organizacji Narodów Zjednoczonych Dekada działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego 2011 – 2020.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze