Quantcast
Paula Lazarek

DS Automobiles przechodzi na napędy 100% elektryczne!

Od 2019 roku wszystkie modele występują w wersjach zelektryfikowanych. Wiemy, od kiedy samochody DS Automobiles będą tylko elektryczne!

Od momentu powstania marka DS Automobiles postawiła w swojej strategii na elektryfikację napędów. Już w 2019 roku oferowała w 100% zelektryfikowaną gamę pojazdów. 

Béatrice Foucher, dyrektor generalna DS Automobiles dziś zapowiedziała:

Branża motoryzacyjna przechodzi przez proces transformacji o niespotykanej dotąd skali i szybkości. Marka DS Automobiles, plasująca się w awangardzie motoryzacji, przewidziała te zmiany i oparła swoją strategię na procesie elektryfikacji pojazdów. Kolejne zmiany przepisów oraz rozwój ekosystemu EV dają nowe możliwości. Chcemy je również zaoferować naszym klientom, którzy tal ciepło przyjęli naszą gamę zelektryfikowanych modeli. Podjęłam decyzję o przyspieszeniu rozwoju nowego modelu, aby zaproponować nowy w 100% elektryczny sposób podróży, atrakcyjny pod względem przyjemności oraz niezwykłej jakości i wydajności. Nowy styl podróżowania będzie zdecydowanie bardziej technologiczny i jak zawsze wyrafinowany. Ten niezwykle śmiały projekt nabierze kształtów w 2024 roku.

Od 2024 roku wszystkie nowe samochody wprowadzone przez DS Automobiles będą oferowane wyłącznie w wersjach w 100% elektrycznych. W 2024 roku DS Automobiles uruchomi pierwszy w 100% elektryczny projekt koncernu Stellantis oparty na nowej platformie STLA MEDIUM.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze