Paula Lazarek

Dobre wieści dla właścicieli Land Cruisera serii 40!

Land Cruiser to model, który od lat gwarantuje, że „dowiezie pasażerów gdziekolwiek będą chcieli i ich stamtąd bezpiecznie przywiezie”.

W ramach GR Heritage Parts Project powstaną elementy do wytwarzanego w latach 1960–1984 Land Cruisera serii 40.

GR Heritage Parts Project to akcja, w ramach której do produkcji trafiają niedostępne obecnie części zamienne do klasycznych, kultowych samochodów Toyoty. Dzięki współpracy z dostawcami Toyota dba o klientów, którzy nadal chcą cieszyć się jazdą samochodami starszych generacji, dającymi im wciąż wiele radości i przywołującymi fantastyczne wspomnienia.

Firma zebrała opinie wśród dealerów Land Cruisera oraz fanklubów tego modelu na całym świecie, dzięki czemu już wkrótce do produkcji i sprzedaży trafią części zamienne układu jezdnego, kierowniczego i hamulcowego do Land Cruisera serii 40. Podzespoły te będą dostarczane w ramach projektu Heritage Parts i obejmą m.in. silnik, układ przeniesienia napędu czy wydech. Po zakończeniu fazy przygotowawczej ogłoszona zostanie dostępność poszczególnych części zamiennych. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na początek 2022 roku.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze