Dbanie o bezpieczeństwo na drogach po szkocku (video)

23 lipca 2019
4
Kampania "Don’t Risk It" ma na celu poprawę bezpieczeństwa na szkockich drogach. Na szczególną uwagę zasługują filmy edukacyjne, skierowane do motocyklistów.

Rządowa kampania „Don’t Risk It” w Szkocji dotyczy bezpieczeństwa na drodze i porusza takie tematy jak: nadmierna prędkość, bezpieczne przewożenie dzieci, jazda po alkoholu, pasy bezpieczeństwa, zmęczenie kierowcy i jazda po wiejskich drogach Szkocji.

Kampania zachęca kierowców do przygotowania się na nieoczekiwane sytuacje na drogach krajowych, w celu zmniejszenia liczby ofiar śmiertelnych. Według statystyk ok. 58% wypadków ze skutkiem śmiertelnym w Szkocji ma miejsce na drogach wiejskich.

http://dontriskit.info

Dodatkowa kampania powstała specjalnie dla motocyklistów na stronie https://livefastdieold.scot/breathtaking-roads, gdzie oprócz edukacyjnych filmów znajdziecie też propozycje ciekawych tras oraz porady ekspertów.

Filmy edukacyjne dla motocyklistów są jedyne w swoim rodzaju. Ujęcia motocyklistów na tle obłędnych krajobrazów, dobrana muzyka i delikatne wskazówki/porady w formie graficznej. Piękne odzwierciedlenie motocyklowej pasji z nutką edukacji.

Jazda grupowa

Jazda motocyklem przez lasy

Jazda motocyklem przez góry

Jazda motocyklem wybrzeżem

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!