Darmowa wypożyczalnia aut dla studentów

Do tej pory w Polsce studenci mogli jedynie liczyć na zniżki na przejazdy miejską komunikacją. Fiat postanowił ułatwić im życie w ramach akcji "Fiat Likes U".

Program „Fiat Likes U” powstał w 2012 roku. Na początek był wprowadzony na włoskich uczelniach technicznych. Jego celem było zapewnienie mobilności studentom, dzięki bezpłatnej usłudze wynajmu aut oraz podejmowaniu staży z miejscach wynajmu samochodów, a także regionalnych oddziałach marki Fiat. 

W pierwszej edycji projektu uczestniczyło osiem włoskich politechnik. W drugiej odsłonie rozszerzono program poza terytorium Włoch. W tym roku uczestniczyć w nim będą także przedstawiciele Polski. 

Studenci z Politechniki Wrocławskiej będą mogli korzystać z usługi bezpłatnego wynajmu samochodu w dniach od 4 maja do 31 lipca 2015 roku. Flota samochodów, które będą do dyspozycji studentów składa się z pięciu pojazdów. Będą to modele 500 z silnikiem Fita 500 1,3 MultiJet, Fita 500L 0,9 TwinAir, Fiat 500L Trekking 1,6 MultiJet, Fiat Panda 0,9 TwinAir i Fiat Punto 1,3 MultiJet. 

Studenci będą mogli korzystać z samochodu przez 24 godziny w ciągu tygodnia lub przez cały weekend po zarejestrowaniu się na specjalnej stronie internetowej. 

Zarządzaniem projektem zajmuje się student 4. roku. Otrzyma za to wynagrodzenie w wysokości 2000 euro. Fiat organizuje również konkurs dla studentów. Dla autora najciekawszej pracy magisterskiej związanej z motoryzacją czeka półroczny, płatny staż w Fiacie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze