Dagmara Kowalczyk 13. w Bałtowskich Bezdrożach

Załoga TVN Turbo - Dagmara Kowalczyk i Wojciech Głowacki - startująca w klasie Adventure Jeepem Wranglerem z nr 201, mimo kłopotów z silnikiem ukończyła jesienną edycję  Bałtowskich Bezdroży na 13 miejscu.

Spora w tym zasługa załogi nr 116 (Piotr Ździeblowski/Marcin Mielnicki), która pomogła dziennikarce TVN podczas awarii auta. Tym samym po raz kolejny okazało się, że w off-roadowej rodzinie zawsze można liczyć na czyjąś pomocną dłoń.

Dagmara Kowalczyk – TVN Turbo: Tak wysoko ustawionej poprzeczki dla samochodów z elektrycznymi wyciągarkami nie pamiętają nawet najstarsi off-road’owi wyjadacze! Podjazdy były tak strome, że piloci tracili na nich oddech, trawersy tak ciężkie, że chwila nieuwagi i auto lądowało na dachu. Chwilami dosłownie ocieraliśmy się drzwiami o korzenie drzew. To była naprawdę wyśmienicie przygotowana, fantastycznie zróżnicowana trasa. Etap nocny zaliczyliśmy na piątkę z plusem, w dzień do 5 OS-u wszystko szło jak po maśle. Niestety w pewnym momencie, gdy dziarsko przedzieraliśmy się przez wały nad rzeką, serce Jeepa dostało zawału. Jak to się mówi – „padł” rozrząd i na dalszą jazdę nie było najmniejszych szans. Z tarapatów wyciągnęła nas załoga nr 116, która przez 1,5 godziny ciągnęła nasze martwe auto do mety. Off-road to taka nietypowa dyscyplina, gdzie często zamiast walki, stawia się na bezinteresowną pomoc i doskonałą zabawę. I pomimo awarii, w Bałtowie bawiliśmy się znakomicie!

Dagmara Kowalczyk z TVN Turbo 13. w Bałtowskich Bezdrożach
fot. Jakub Głowacki

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze