Dacia w Genewie : nowy Logan MCV i Duster Adventure

Po Nowym Loganie, Nowym Sandero i Sandero Stepway, Dacia uzupełnia swoją ofertę wprowadzając Nowego Logana MCV i serię limitowaną Duster Aventure1.

Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tysięcy sztuk w około 40 krajach. Design zewnętrzny Nowego Logana MCV jest również w 100% typowy dla kombi. Dzięki swoim wymiarom dużą ilość miejsca w kabinie, 5 pełnowymiarowych miejsc i bagażnik o pojemności 573 litrów. Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia ESC, wspomaganie układu kierowniczego, boczne poduszki powietrzne (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro5) i tylną kanapę składaną, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3.

Nowa Dacia Logan MCV
fot. Renault
Nowa Dacia Logan MCV
fot. Renault

Auto oferuje system multimedialny Media NAV, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 roku.

Seria limitowana Duster Aventure jest wyposażona w belkę na dachu z dwoma reflektorami, system nawigacji Garmin z topograficznymi mapami i gumowe dywaniki. Specjalne, duże naklejki na nadwoziu dodają wyrazistości. Ten sam wzór powtarza się na tapicerce siedzeń. Oferowany w dwóch kolorach nadwozia – Biel Alpejska i Czarna Perła.

Dacia Duster Adventure – limitowana edycja
fot. Renault
Dacia Duster Adventure
fot. Renault

Seria limitowana Dacia Duster Aventure1 zostanie wprowadzona do sprzedaży w ponad 16 krajach począwszy od kwietnia. Polskie salony Dacii będą przyjmować zamówienia na tę serię limitowaną już od początku kwietnia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze