Czy kochasz swój samochód?

Firma AAA Auto przeprowadziła ankietę wśród klientów. Okazało się, że Polacy mocno kochają swoje samochody. Czy zaliczasz się do tego grona?

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy AAA Auto, aż 71 proc. ankietowanych zadeklarowało, że kocha swoje auto. W jaki sposób właściciele wyrażają uczucie do czterech kółek? 

Przede wszystkim regularnie odwiedzając myjnię (58 proc.), dbając o ładny zapach we wnętrzu (15 proc.), kupując gadżety (14 proc.), a także poddając tuningowi (7 proc.). W tej całkiem sporej grupie nie zabrakło ankietowanych, którzy w czuły sposób określali swój samochód różnymi imionami.

Tylko 12 proc. pytanych zadeklarowało obojętny stosunek do samochodu, a 14 proc. zagłosowało, że nie kocha, ani nie lubi swojego pojazdu. Całkowity brak sympatii wyraziło zaledwie 3 proc. badanych. 

W badaniu przeprowadzonym przez AAA Auto wzięło udział 112 klientów z czterech polskich oddziałów firmy. Podczas rozmowy telefonicznej zadano trzy pytania, w których ankietowani musieli opisać swoje uczucia w stosunku do używanego samochodu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze