Cupra Ateca Limited Edition. W Polsce dostępnych będzie tylko 25 sztuk

Do sprzedaży właśnie trafiła specjalna edycja modelu Ateca zaprezentowana podczas Geneva International Motor Show 2019 – Cupra Ateca Limited Edition. Wyprodukowano jedynie 1999 samochodów z serii. W Polsce dostępnych będzie 25 sztuk.

Konstrukcja skrywa silnik 2.0 TSI z zaawansowaną turbosprężarką i bezpośrednim wtryskiem, które zapewniają moc 300 KM i moment obrotowy równy 400 Nm. Specyfikacja silnika pozwala samochodowi rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 4,9 sekundy, a najwyższa możliwa do osiągnięcia prędkość to 247 hm/h.

Siedmiostopniowa skrzynia biegów DSG, napęd na cztery koła 4Drive oraz progresywny system sterowania zapewniają kierowcom komfort, przyjemność i dużą pewność siebie na drodze. Układ wydechowy Akrapovic nie tylko obniża wagę pojazdu o około 7 kg.

Gama wariantów kolorystycznych samochodu obejmuje Graphene Grey – zupełnie nową pozycję na liście opcji do wyboru, dostępną wyłącznie w limitowanej edycji Cupra Ateca – Energy Blue i Rodium Grey. Samochód wyposażono w 20-calowe felgi aluminiowe w miedzianym kolorze, które nie tylko podkreślają wygląd pojazdu, ale też poszerzają rozstaw kół i zapewniają dodatkową przestrzeń na klocki hamulcowe Brembo.

Przednie fotele kubełkowe, tylna kanapa oraz drzwi obito częściowo tapicerką Alcantara w kolorze Petrol Blue. Dobrane odcienie kolorystyczne współgrają z czarnym obramowaniem otworów wentylacyjnych i konsoli środkowej. Listwy z włókna węglowego o miedzianej barwie okalają z kolei deskę rozdzielczą i kontrolery nawiewu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze