Coraz szybsze ładowanie pojazdów elektrycznych?

Włoska stolica mody - Mediolan została wybrana jako miejsce europejskiej prezentacji innowacyjnego systemu stacji ładowania pojazdów elektrycznych, który ma skrócić czas ładowania z około ośmiu godzin do nawet niecałej godziny.

Stacja ładowania, jaką można zainstalować pod firmą.

www.geindustrial.com

GE WattStation umożliwiają skrócenie czasu ładowania z około ośmiu godzin (w przypadku stosowania standardowych systemów) do nawet niecałej godziny (dla pojazdów wyposażonych w akumulator o pojemności 24 kWh z pełnym cyklem ładowania).

W prezentowanym w centrum wystawienniczym Fiera Milano City w  Mediolanie rozwiązaniu zastosowano specjalistyczne urządzenia i złącza, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie takich wyników. GE WattStation stanowi ważny krok na drodze ku popularyzacji samochodów elektrycznych:

– Obecnie niemal wszyscy najwięksi producenci wprowadzają samochody elektryczne do masowego użytku. Muszą jednak zdawać sobie sprawę z tego, że powszechna akceptacja tego środka lokomocji wśród konsumentów wymaga modernizacji sieci energetycznej, zapewnienia łatwej dostępności stacji zasilających oraz skrócenia i uproszczenia procesu ładowania pojazdów – stwierdził Todd Johnstone, dyrektor generalny europejskiego działu Industrial Solutions GE Energy.

 

 

 

 

 

Panel do instalacji w domu.

www.geindustrial.com

 

Stacje ładowania WattStation dostępne są w dwóch wersjach: wolnostojąca (przeznaczonej do zastosowania na ulicach miast i w firmach) oraz w wersji domowej (przeznaczonej do montażu w miejscach postojowych i garażach). Sposób konstrukcji stacji umożliwia także jej przyszłą modernizację w miarę pojawiania się kolejnych inteligentnych technologii z zakresu transmisji danych i rozliczeń z klientem.

www.geindustrial.com

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze