„Coming out” Caitlyn Jenner – ojczyma „Kardashianek” – w Porsche

W ostatnich dniach głośno było o zmianie płci przez ojczyma "Kardashianek". Oczywiście nie mogło zabraknąć akcentu motoryzacyjnego. I to nie tylko na łamach magazynu Vanity Fair.

Bruce Jenner objawił się kilka dni temu na okładce Vanity Fair w nowej odsłonie. Tym razem jako Caitlyn Jenner. Były ojczym rodzeństwa Kardashian wystąpił w sesji zdjęciowej znanego na całym świecie magazynu. Na jednym ze zdjęć sesyjnych Caitlyn Jenner siedzi w Porsche 911 GT3 RS. Skąd ma taki samochód? Podobno był to prezent od byłej żony, Kris. 

Jednak to nie wszystkie akcenty motoryzacyjne związane z byłym medalistą olimpijskim z 1990 roku. W latach 90-tych jeden z prototypów Forda Mustanga został nazwany „Bruce Jenner”. Jednak nigdy nie wszedł do produkcji, ponieważ „nie był wystarczająco agresywny, by być Mustangiem”. W tym samym czasie powstały dwa inne prototypy ochrzczone jako „John Rambo” oraz „Arnold Schwarzenegger”. Ostatecznie do produkcji przeszedł ten ostatni, oznaczony przez producenta jako SN-95.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Osobom planującym wyjazd i pracę w branży motoryzacyjnej we Włoszech polecam konwersacje z włoskiego z native speakerami, informacje tutaj: http://maturzysta.dlastudenta.pl/artykul/Popraw_swoj_angielski_za_pomoca_Skypea,112394.html

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze