Co potrafi „damski” Ford Fiesta – film i galeria

Jeśli ktoś zarzuca Ci, że jeździsz "kobiecym autem" za jaki uchodzi Ford Fiesta, warto pokazać mu to, co taki odpowiednio przygotowany sprzęt portafi. Zwłaszcza, jeśli za kółkiem zasiądzie... Ken Block.

Ford Fiesta
fot. Ford

Różowy Ford Fiesta, wielokrotnie pokazywany w kobiecych magazynach, uchodzi za typowo damski samochód. Świetnie się prezentuje i „komponuje” z białogłową za kierownicą. Jest niewielki, ale zwinny i idealny do miasta. Łatwo nim zaparkować, wszędzie wcisnąć, no i – poza różowym kolorkiem, Ford ma do niego w ofercie kilka innych ciekawych, „kobiecych” odcieni lakierów i tapicerek. Ale prawdziwą entuzjastkę motoryzacji obejdzie bardziej niż barwa tegoż samochodu, co takie auto potrafi, jak się prowadzi i czy zawieszenie oraz silnik spełniają oczekiwania tej potencjalnej użytkowniczki.

Do grona argumentów z cyklu: dlaczego wybrałaś właśnie takie auto, możesz dołączyć teraz wnioski płynące z poniżej zamieszczonego filmu. Wiadomo, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Ford Fiesta sprawdza się w sporcie motorowym: rajdach, czy rallycrossie (tam Fiesty potrafią mieć blisko 600 koni mechanicznych!). Oczywiście ten egzemplarz Fiesty bardziej przypomina motocyklowego customa jeśli chodzi o modyfikacje, niż auto seryjne, jednak liczy się efekt!

Ten film to mistrzostwo świata! Redakcja Motocainy jest pod wrażeniem i ogląda go za każdym razem dostrzegając inne szczegóły. Bijemy pokłony nad talentem Kena Blocka.

Dziś debiut tego niesamowitego filmu. Szkoda słów, po prostu musicie to zobaczyć!

Poniżej galeria z prezentacji nowego cacka Kena w San Francisco.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

elegancko, super, rewelacja! no takiego autka to chyba nie jeden facet by pozazdrościł 😉
——————
http://www.carmio.pl/

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

elegancko, super, rewelacja! no takiego autka to chyba nie jeden facet by pozazdrościł 😉
——————
http://www.carmio.pl/

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze