Co pokaże Tata?

O samochodach Tata Motors słychać sporo - ich niska cena czyni cuda i jest najlepszym wabikiem marketingowym. Kiedy więc zobaczymy nowe Nano w Polsce?

 

fot. Tata

Na targach w Genewie na stoisku indyjskiego potentata Tata Motors można było obejrzeć kilka nowości firmy, które pojawią się w Europie w tym i kolejnym roku. Nie trzeba jednak jechać aż do Szwajcarii by zobaczyć, jak wyglądają pojazdy słynnego producenta, a alternatywą wcale nie jest oglądanie ich zdjęć w internecie.

Już w kolejny weekend (20-21 marca) w Poznaniu odbędą się najsłynniejsze niegdyś targi samochodowe w Polsce Poznań Motor Show. Tam, w hali numer 5, na stoisku obecnego w Polsce od 2008 roku Tata Motors nie tylko zobaczymy z bliska genewskie nowości, ale i będziemy mogli do nich wsiąść! Rolę gospodarza będzie pełnić oczywiście słynne na całym świecie nowe Tata Nano (na zdjęciu). Publiczność będzie mogła jednak obejrzeć również modele: Aria, Indica Vista i Indigo Manza. Czy nieprawdaż, że nazwy modeli Tata nie są tak proste, jak ich wykonanie?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze