Co łączy Forda i myszkę?

Kilka kliknięć myszką i nowy Ford może być twój... i to wcale nie za pomocą serwisu aukcyjnego. Jeden z dealerów Forda zaprasza do kupowania samochodów na swojej stronie internetowej i dostarcza je pod drzwi. To prawie takie proste jak zamawianie pizzy.

Fiestę w kolorze Hot Magenta możemy teraz kupić w internecie
fot. Aleksandra Kaczkowska

Dealer Forda Auto Boss, który działa w Bielsku-Białej i Chorzowie, oferuje internautom możliwość zakupu samochodów poprzez stronę www i bynajmniej nie chodzi o samochodowe zabawki, a całą gamę modeli marki.

Na stronie e-BossSale znajdziemy prezentacje wszystkich modeli, obejrzymy dostępną gamę kolorystyczną i poczytamy o warunkach ubezpieczenia pojazdu, czy możliwości jego finansowania. Kiedy zdecydujemy się już jakie auto chcemy kupić, standardowo – jak w sklepach internetowych – wystarczy pięć kliknięć myszką i wskazujemy miejsce dostarczenia przesyłki. Nowe auto firma chętnie dostarczy pod nasze drzwi.

System, zdaniem przedstawicieli firmy jest intuicyjny, umożliwia wydruk wszystkich potwierdzeń, a ideą fix jest zaufanie klientów do wielokrotnie nagradzanego dealera.

Choć salony Auto Boss zlokalizowane są na południu Polski, firma dostarczyła już klientowi samochód do Szczecina. Jak widać innowacyjny pomysł, cieszy się więc popularnością i zostaje doceniony. W końcu kupujemy używany samochód nie od nieznanej nikomu osoby fizycznej, a od dużego dealera.

Ile z nas chciałoby kupić prawdziwy samochód w nieprawdziwym, wirtualnym świecie? No i co z targowaniem się, czy negocjacjami rabatów cenowych? Będziemy się przyglądać tej ofercie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze