Clarkson ratuje świat przed Priusem

Już niebawem na ekranach telewizorów będziemy mogli zobaczyć pierwsze odcinki The Grand Tour, a tymczasem Clarkson z ekipą znów rozrabia. Znany prezenter przypomniał o swej nienawiści do przyczep kempingowych i Toyoty Prius.

Toyota Prius to samochód, który spopularyzował technologię hybrydową w świecie motoryzacji. To jednak nie przekonuje Jeremiego Clarksona. Znany prezenter i dziennikarz postanowił rozbić kilka egzemplarzy, żeby wypromować swój nowy show nagrywany dla firmy Amazon.

Od kilku dni przechodnie w Berlinie i Londynie mogą się natknąć na roztrzaskane Priusy. Jeden z nich stoi wbity w ziemię, a drugi skończył swój żywot na skrzynce na listy. Całe zamieszanie ma związek z nadchodzącą premierą nowego show. 

Do emisji dojdzie już 18 listopada 2016 roku. Twórcy nowej serii opublikowały już kilka teaserów, w których możemy zobaczyć takie supersamochody jak Porsche 918 Spyder, Ferrari LaFerrari, McLaren P1, Alfa Romeo 4C Spider czy Audi S8 Plus. Oczywiście wśród samochodów nie zabraknie niezawodnej trójki, czyli Clarksona, Hammonda i Maya.

Producent opublikował ostatnio pierwsze statystyki dotyczące realizacji pierwszego sezonu The Grand Tour. Żeby nagrać program pokonano 2 373 052 272 kilometry i zniszczono 27 samochodów. Pierwszy odcinek motoryzacyjnego show nagrano w Johannesburgu w RPA.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Szkoda takiego Priusa, pojeździłbym. Nie rozumiem, czemu akurat Priusa tak nie lubią to fajne auto.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Clarkson zawsze coś odwali 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Clarkson zawsze coś odwali 😉

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dokładnie, szkoda tylu Priusów. Nie doceniają ich, to pierwsze hybrydy na rynku, od nich wszystko się zaczęło, to nadal najlepiej sprzedające się hybrydy.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze