Citroen DS3 Racing w teledysku Pixie Lott

Angielska gwiazdka pop, Pixie Lott, przygotowała we współpracy z Citroenem nowy teledysk. Razem z amerykańską raperką Pushą T pokażą, co da się wycisnąć z ponad dwustukonnego silnika tego ekscytującego auta.

Pixie Lott
fot. Citroen
fot. Citroen

Zaledwie dwudziestoletnia Pixie Lott otrzymała już 3 platynowe płyty, a jej piosenki od kilku lat królują na toplistach w Wielkiej Brytanii. Nic więc dziwnego, że ekipa Citroena zainteresowała się piosenkarką, szczególnie, że kampania DS3 Racing skierowana jest do młodszego pokolenia. 

Najnowszy teledysk What Do You Take Me For reżyserowany przez Declana Whiteblooma to mieszanka tańca nowoczesnego i efektów specjalnych. Dostępny jest od 7 października na oficjalnej stronie Pixie na Facebooku. Wyświetlanie teledysku online jest, jak mówią producenci, kolejnym plusem na rzecz promocji DS3 Racing, bo wizerunek nowoczesnego, energicznego i sportowego auta trafi właśnie do młodych i modnych ludzi. 

Dla przypomnienia: Citroen DS3 Racing wyposażony jest w silnik o mocy 207 KM, który rozpędza auto do setki w zaledwie 6,2 sekundy. Producent donosi, że średnia spalania wynosi niecałe 5,5 l./100 km. Samochód wyróżnia się kontrastowymi dodatkami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze