Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE

Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE
Gama Citroëna w Polsce wzbogaca się dziś o specjalną serię modelu C3 ELLE - skierowaną do tych, którzy poszukują samochodu stylowego i z charakterem. Citroën C3 ELLE to efekt współpracy z magazynem ELLE.

Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE
Citroën C3 ELLE został wyposażony w szereg dodatkowych elementów seryjnych, takich jak Airbumpy, dwukolorowe nadwozie, czujniki parkowania z tyłu czy klimatyzację automatyczną i 7”ekran dotykowy. Auto jest dostępne od 53 000 złotych i trafia właśnie do polskich salonów sprzedaży.

Citroen stawia na kobiecość - ta elegancka, miejska wersja, jest swoistym odzwierciedleniem wiodącego w dziedzinie mody i trendów magazynu ELLE, z którym Citroën współpracuje w ramach Forum ELLE Active. W serii specjalnej C3 ELLE zastosowano nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne i ekspresyjne detale. Intencją marki było zwiększenie atrakcyjności modelu C3, w szczególności ze względu na wybory klientów w zakresie nowych technologii i personalizacji (40 proc. klientów wybiera poziom wyposażenia Shine, a 60 proc. wersję z dwubarwnym nadwoziem).

Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE


Citroën C3 ELLE to w skrócie:
- dostępne w standardzie dwubarwne nadwozie w kolorze Blanc Banquise z dachem w kolorze Sable (Piaskowym);
- barwne akcenty w kolorze Cherry Pink, które podkreślają obramowania świateł przeciwmgłowych, obramowania Airbumpów oraz ozdobne naklejki na tylnych słupkach.
- logo magazynu ELLE na przednich drzwiach oraz centralnie umieszczona ozdobny sticker na dachu dla większej personalizacji nadwozia.
- spójny z nadwoziem wystrój wnętrza z ozdobnymi akcentami w kolorze Cherry Pink: przeszycia szarej tapicerki oraz obramowania ozdobnej listwy na desce rozdzielczej.
- poziom wyposażenia Feel, wzbogacony o szereg dodatkowych opcji, m.in.: halogeny, 4 szyby elektryczne sterowane impulsowo, czujniki parkowania z tyłu, lektrycznie składane i podgrzewane lusterka, klimatyzacja automatyczna i ekran dotykowy 7”,kierownica obszyta skórą, dekory shiny black i satin chrome, specjalne dywaniki z logo ELLE.
Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE


Gama silników benzynowych PureTech:
1.2 PureTech 82,
1.2 PureTech 110,
1.2 BVA PureTech 110
Citroën C3 ELLE - efekt współpracy z magazynem ELLE

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.