Certina partnerem Rajdowych Mistrzostw Świata WRC

Producent sportowych zegarków Certina od początku 2013 roku zostaje oficjalnym partnerem i chronometrażystą serii WRC – Rajdowych Mistrzostw Świata organizowanych przez FIA.

Marka Certina będzie widoczna zarówno na trasie rajdu, jak i w relacji telewizyjnej, gdzie jej logo ozdobi grafikę zegara odmierzającego czas przejazdu.

fot. Certina

Certina nie jest nowicjuszem w świecie rajdów samochodowych. W latach 2002-2005 wspierała kierowców Colina McRae i Pettera Solberga. Marka jest zaangażowana w sport motorowy już od lat 70. ubiegłego wieku. W Skandynawii rajdy samochodowe cieszą się niezwykłą popularnością i przyciągają na trasy oraz przed telewizory całe rzesze widzów.

Pierwszym rajdem cementującym współpracę był Rallye Monte-Carlo, 15 stycznia.

Rajdowe Mistrzostwa Świata (WRC) to najbardziej prestiżowa seria rajdów organizowanych przez FIA. Dziś to trzynaście rajdów na trzech różnych kontynentach. W październiku 2012 roku FIA nawiązało współpracę z agencjami Red Bull Media Mouse i Sportsmen Media Group w zakresie promocji serii WRC. Firmy mają odpowiadać za wszystkie komercyjne aspekty Rajdowych Mistrzostw Świata i to właśnie owocem ich pracy jest nowa umowa z marką Certina.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze