Bugatti, Ferrari, Bentley - takimi autami porusza się policja z Dubaju - film

Bugatti, Ferrari, Bentley - takimi autami porusza się policja z Dubaju - film
Jak powszechnie wiadomo, w Emiratach Arabskich, ropą płynących, nie oszczędza się na samochodach dla stróży prawa. Oto film i zestawienie modeli aut, jakimi poruszają się policjanci z Dubaju.

W kraju, gdzie na ulicach pełno aut rodem z marzeń przeciętnego Europejczyka, Policja z Dubaju musi mieć odpowiednie samochody, by móc mierzyć się z przestępczością na drodze. Flota policyjnych aut jest warta miliony dolarów i składają się na nią m.in. Bugatti Veyron, Bentley Continental czy Mercedes-Benz SLS AMG.

Na filmie widzimy imponujące zestawienia marek i modeli, które przyprawiają większość maniaków motoryzacji o gęsią skórkę. Przewijają się m.in. Ferrari FF, Brabus G-Wagen, BMW M6, Nissan GT-R, Audi R8, McLaren MP4-12C. Nie ma za to ostatniego nabytku Dubai Police - Lexusa RC F. Nie szkodzi i tak trzymajcie się klawiatur!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.