Bogusław Linda ambasadorem Renault

Renault Polska rozpoczyna współpracę z jednym z najbardziej znanych polskich aktorów, Bogusławem Lindą.

Aktor, reżyser, scenarzysta, jeden z założycieli Warszawskiej Szkoły Filmowej, człowiek, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do wszystkiego, co robi w życiu, idealnie wpisuje się – według Renault – w nowe hasło marki: Renault – Passion for life.

Kontrakt został podpisany na trzy lata. Nowy Ambasador Renault będzie wspierał wprowadzanie nowych modeli na polski rynek. Już w czerwcu rozpocznie się kampania reklamowa Renault Kadjar z udziałem Bogusława Lindy.

Samochody Renault w ciągu ostatnich kilku lat przeszły głęboką odnowę stylistyczną. Zaprojektowane z pasją modele zyskały niezwykle atrakcyjny design, a stosowane innowacyjne rozwiązania mają wzbogacać i ułatwiać codzienne życie. Współpraca z Bogusławem Lindą pozwala na szerokie zaprezentowanie naszej nowej oferty i gwarantuje wizerunkową spójność, gdyż pasja życia i pasja tworzenia to wartości charakterystyczne dla znanego aktora i dla marki Renault – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Terytorium East Renault.

Wnętrze Volkswagena ID.4 zaprezentowane. Zobaczcie pierwsze zdjęcia!

W ramach współpracy z Renault Polska aktor będzie jeździł najnowszymi modelami Renault, zaczynając od modelu Kadjar.

Marka Renault jest dla mnie synonimem pasji, zmian i innowacyjności. Z takiego miksu wychodzą ciekawe samochody – mówi Bogusław Linda. – Nowe modele Renault, Kadjar i Espace nie pozostawiają nikogo obojętnym, sportowe modele działają na emocje i gwarantują dużą dawkę adrenaliny. Renault to samochody tworzone z pasją dla ludzi z pasją!

Pierwsza kampania reklamowa z udziałem Bogusława Lindy rozpocznie się 3 czerwca.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze