BMW i8 całe pokryte rdzą

Celebryci bardzo często poszukują sposobów na to, żeby ich samochody wyglądały wyjątkowo. Pewien amerykański piosenkarz sprawił, że BMW i8 wykonane z włókna węglowego zardzewiało. Jak w ogóle jest to możliwe?

Austin Mahone to amerykański piosenkarz, który nie jest znany w Europie, ale za Wielką Wodą robi karierę od dobrych kilku lat i jest obiektem westchnień nastolatek. Przy okazji jest też miłośnikiem motoryzacji. Jego ostatnim nabytkiem jest futurystycznie wyglądające BMW i8. Jednak szybko okazało się, że standardowy wygląd samochodu mu nie wystarcza.

Gwiazdor upodobał sobie chyba samochody wykonane w stylu „rost”, który jest popularny w środowisku tuningowym. Chodzi o to, żeby nadwozie samochodu było pokryte intensywnym nalotem z rdzy. Jednak w przypadku BMW i8, które posiada nadwozie z włókna węglowego, taki efekt nie jest możliwy do uzyskania.

Dlatego samochód został oklejony specjalną folią, która imituje efekt „rost”. Nietypowe zlecenie zrealizowała firma MetroWrapz, która bardzo często dostaje nietypowe zamówienia od celebrytów. Po oklejeniu samochód otrzymał nowe felgi Vossen w złotym kolorze, które dopełniają stylizację.

Zabawa w oklejanie nietypową folią nie należy do najtańszych zabiegów. Żeby uzyskać taki efekt trzeba zainwestować co najmniej 6 tys. dolarów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze