Ben Collins ponownie jako „Stig”?

Niektórzy mówią, że wcześniej pracował w Top Gear i opublikował książkę. Najnowsze plotki mówią o tym, że Ben Collins może dołączyć do ekipy Clarksona, Hammonda i Maya jako profesjonalny kierowca wyścigowy w motoryzacyjnym show „The Grand Tour”.

Jedno jest pewne – na pewno nie będzie Stigiem, ponieważ prawa do tej postaci są w rękach BBC, a ekipa Clarksona nie może jej używać. Znając kreatywność eks-prezenterów Top Gear, można się spodziewać jakiejś zabawnej ksywki.

Nie dalej jak rok temu, chwilę po wyrzuceniu trójki z Top Gear, na Youtube pojawił się filmik, na którym ekstremalnie testują Mercedesa AMG GT, Corvette Stingray Z06 oraz Porsche 911 Turbo. Nagranie odbyło się w ramach show Live Australia, tuż przed podpisaniem kontraktu z firmą Amazon. 

W filmie pojawił się kierowca wyścigowy w średnim wieku, który miał sprawdzić możliwości tych trzech samochodów. Po krótkiej dyskusji na temat jego imienia i propozycji „The Stog”, prezenterzy ochrzcili go nazwą „The Ben Collins”.
 
Fani Top Geara z pewnośćią pamiętają Bena Collinsa. Był drugim Stigiem w historii, ale wyrzucono go z BBC po tym jak opublikował książkę pt. „Człowiek w białym kombinezonie”. Obecność Bena Coolinsa w nowym programie nie została jeszcze potwierdzona, ale zakładamy, że panowie będą co jakiś czas korzystać z jego umiejętności za kierownicą.https://www.youtube.com/watch?v=MYJZG5Og2yg

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze