Babcia parkując Porsche potrąciła wnuczkę, przebiła betonowy płot i wjechała w dom
Policja prowadzi śledztwo w sprawie tej tragicznej sytuacji, ale już teraz z dużym prawdopodobieństwem można określić przyczynę nieszczęścia.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Słupia (woj. wielkopolskie). Jak podaje policja, 61-letnia kobieta parkowała na jednej z posesji Porsche Macana. Wykonując ten manewr potrąciła stojącą nieopodal swoją 5-letnią wnuczkę, następnie uderzyła w zaparkowane obok Audi, przebiła betonowy płot i zatrzymała się po uderzeniu w dom.
Pijany 70-latek uciekał przed policją. Starym ciągnikiem. A na przyczepie wiózł małą wnuczkę
W wyniku zdarzenia dziecko zostało ranne i konieczne było przetransportowanie go śmigłowcem LPR do szpitala. Stan dziewczynki nie jest znany.
Pijany na skuterze spowodował kolizję, porzucił pasażera i uciekł
Policja bada przyczyny wypadku, a jako wstępny jego powód podaje, że kobieta „nie zachowała szczególnej ostrożności w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem”. Coś nam mówi, że zwyczajnie nie zauważyła wnuczki podczas manewrowania, a gdy ją potrąciła, z nerwów wcisnęła mocno gaz zamiast hamulca, doprowadzając do widocznych na zdjęciach strat.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem