AutoMotorPlex spełniło marzenie czternastolatki

Maddy Wagner kocha supersamochody. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dziewczynka cierpi na autyzm. Teraz jej marzenie o przejażdżce się spełniło...

Mimo niepełnosprawności Maddy jej ojciec, Rich stara się by dziewczynka nie patrzyła na siebie przez pryzmat choroby i dążyła do rozwijania swoich zainteresowań. Hobby Maddy było jednak wyjątkowo egzotyczne i nie pozwalało rodzinnym funduszom na sprostanie jej potrzebom – kochała supersamochody.

Dlatego też Rich zamieścił w internecie ogłoszenie, w którym zapytał właścicieli luksusowych superaut, czy jego córka nie mogłaby się którymś z nich przejechać. Szczęśliwym trafem ogłoszenie wpadło w oko Bruno Silikowskiemu, właścicielowi AutoMotorPlex – kompleksu luksusowych garaży dla supersamochodów. Ten przesłał zapytanie dalej do swoich klientów. Efekt był taki, że Maddy nie miała dyspozycji jednego sportowego auta – miała ich aż trzynaście.

Kilka Ferrari, dwa Lamborghini, Maserati, Mercedes AMG SLS Gullwing, kilka Porsche, Bentley, Ford GT, a nawet Caterham były do dyspozycji dziewczynki, której największym marzeniem jest, aby zostać kierowcą testowym Lamborghini. Póki co, za dwa lata Maddy planuje zrobić prawo jazdy i szlifować swoje umiejętności za kierownicą rodzinnego minivana.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze