Karolina Chojnacka

Auta z „Mad Maxa” trafiły na aukcję. To 13 postapokaliptycznych unikatów

Samochodowy świat „Mad Maxa” to surowy świat gigantycznych złomów na kółkach stworzonych z odzyskanych podzespołów. Wszystkie samochody widoczne na ekranie zostały zbudowane na bazie samochodów odzyskanych ze złomowisk.

„Mad MaX: Na drodze gniewu” to to postapokaliptyczny film z 2015 roku, w którym na ekranie pojawiło się wiele interesujących pojazdów.

W sumie na ekranie pojawiło się ponad 100 postapokaliptycznych maszyn. 13 z nich, w formie kolekcji, trafiło właśnie na australijską aukcję Lloyds Classic Car Auctions-Asia Pacific. To bez wątpienia gratka dla fanów kina i motoryzacji.

W ofercie zainteresowani znajdą między innymi Gigahorse’a, którym jeździł jeden z głównych bohaterów, Wieczny Joe, a także kilka konstrukcji będących mieszanką prawdziwych modeli, jak War Rig, Nux Car, Convoy Car: Elvis, Convoy Car: Flamer, Razor Cola, Pole Car, Sabre Tooth, Fire Car, Caltrop: El Dorado czy Buggy: Ratrod Chev.

Kolekcja jest oferowana wyłącznie w całości, kupujący nie będą mili okazji nabycia pojedynczych egzemplarzy. Cena wywoławcza nie została podana do publicznej wiadomości.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze