Audi S5 uspokoi wściekłą kobietę

Koncern z Ingolstadt wyprodukował ciekawą reklamę najnowszego Audi S5. Z produkcji wynika, że samochód potrafi uspokoić nawet najbardziej rozwścieczoną kobietę.

Główną postacią reklamy jest wściekła kobieta, która najprawdopodobniej została mocno zdenerwowana przez swojego mężczyznę, w efekcie czego postanowiła rozprawić się ze wszystkimi jego rzeczami. Po drodze wrzuca do basenu i demoluje wszystkie jego rzeczy.

Na koniec przechodzi do garażu trzymając w ręku kij golfowy. Za bramą skrywa się najnowsze Audi S5 w wersji Sportback. Przez chwile przygląda się niebiskiemu coupe, by po chwili wsiąść za jego kółko.

Wystarczy tylko dodać, że pod maską tej wersji pracuje podwójnie doładowany silnik V6 o pojemności trzech litrów. Jednostka generuje 354 KM maksymalnej mocy i moment obrotowy o wartości 500 Nm. Dzięki takim parametrom samochód rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy. Prędkość maksymalna w tym modelu to 250 km/h, a napęd jest przekazywany na wszystkie koła. I do tego ten obłędny, niebieski lakier. 

Która z Was odmówiłaby przejażdżki takim cudem zamiast kontynuowania aktu zemsty?

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze