Audi pomaga zdobyć dziewczynę? Film.

Podobno łatwo zdobyć dziewczynę jeżdżąc Audi R8. Tylko trzeba jeszcze być Iron Man'em... Obejrzyj elektryzujący zwiastun filmu.

fot. Audi

Zdaniem marketingowców z Audi, dzięki nowemu R8 V10 Spyder można łatwo zdobyć dziewczynę.

Czy tak jest? Pewnie tak, zważając na popularność modelu i potencjalnie kilka sztuk, które sprzedadzą się w Polsce można być chociaż unikatowym. Ci panowie, którzy usiądą za jego kierownicą mogą mieć, zgodnie z zasadą prawdopodobieństwa, szczęście w miłości. Szczęście mogą mieć jednak również jeżdżące Audi panie i wszyscy Ci, którzy usiądą za kierownicą innych aut, bo choć R8 to piękny i niezwykły samochód, my – kobiety, cenimy sobie w mężczyznach coś więcej niż zasobność portfela i szybkie, niezwykłe auto!

Przejdźmy jednak od rozważań krążących wokół psychologii ewolucyjnej, a skupmy się na prezentowanym filmiku. Przed wami krótki zwiastun nowego hitu kinowego Iron Man 2 (w Polsce w kinach 2 dni po premierze amerykańskiej, a więc 30 kwietnia), będący tłem premiery najnowszego Audi R8 Spyder.

Szybka akcja, zaawansowana technika i romans w tle – oto kwintesencja reklamy nowoczesnych samochodów…

Najnowsze

Opakuj swój samochód

Nie gładki, nie czerwony, nie w kwiaty, jakie może mieć każdy. Samochód opakowany czyli samochód spersonalizowany. Chcesz "ubrać" go w kolorowe, oryginalne ubranko? Poczytaj o samochodowych opakowaniach.

Najnowsze

Delahaye Bella Figura

Kobiety doceniają piękną formę i kształty. Może właśnie dlatego specjalnie dla nich producent nietypowych samochodów Delahaye nazwał tak swój najnowszy model. Czy Panie docenią klasyczną figurę?

Takie kształty trzeba polubić.
fot. Delahaye

Opływowe kształty, krągłości, nietypowe reflektory to jedno, ale klasyczne samochodowe kształty to drugie. Te, jak widać choćby po popularności Caterhama czy klasyków Rolls-Royce, Bentleya i limuzyn Mercedesa, nie przemijają. Przed wami wyglądający jak samochód sprzed kilkudziesięciu lat amerykański Delahaye, który kojarzy się nieco z autem Cruelli Demon.

To nie pięknie odrestaurowany „zabytek” a model, który swój debiut ma mieć dopiero we wrześniu podczas festiwalu aut klasycznych w Kalifornii. Bella figura czerpie jednak z minionej epoki – inspiracją do tego projektu był ponoć Bugatti Type 57S z lat 30. XX wieku (dokładnie z 1937).

Wierząc zapewnieniom producenta, auto ma łączyć klasykę z nowoczesnością. Model wystąpi w droższej wersji coupe za bagatela 450 000 dolarów i odmianie „uboższej” za 200 000 dolarów. Oba modele dzielić będzie poziom luksusu i kolorystyka.

Czy piękna figura modelu „bella figura” przekona kobiety, czy jednak nasz gust i wyczucie smaku każą nam zachwycać się bardziej współczesnymi modelami?

Najnowsze

Retro lusterka w samochodzie?

Sposób na reklamę samochodową to nie tylko wciśnięta za szybę lub wycieraczkę ulotka. We Francji potrafią być bardziej kreatywni. Co sądzicie o retro lusterkach samochodowych?

Oryginalny sposób na reklamę, ale i ciekawy gadżet w samochodzie.
fot. Paper Plane

Jak zareklamować firmę zajmującą się oprawą obrazów? Łatwe – stworzyć ulotki. Jak jednak zrobić to używając jako nośników reklamy samochodów i dotrzeć do ich kierowców? Również łatwe – wsadzić ulotki za wycieraczki lub umocować je przy drzwiach kierowców.

Francuska firma L’Eclat du Cadre przy współpracy z jedną z interaktywnych agencji reklamowych wpadła jednak na inny, doskonały naszym zdaniem pomysł.

Udowadniając, że oprawić można wszystko, firma przyczepiała na lusterka samochodowe, oprawione zdjęcia bogato zdobionych lusterek barokowych. Przyczepione na gumkę lusterka naprawdę odbijały to, co się działo za samochodem, a przy okazji wyglądały bardzo efektownie. Niski budżet i doskonały pomysł – oto przyczynek do sukcesu.

Czy pomysł zwariowanych grafików można by było przenieść na ulice i elektrycznie sterowane czy ogrzewane lusterka zdobić w piękne ramy?

Najnowsze

Widawska i Dereszowska na Baja Gothica

W przyszły weekend na piaszczystych trasach rozegrana zostanie Baja Gothica, międzynarodowa rywalizacja motocyklistów, kierowców quadów i załóg samochodowych na pętlach o długości 70 km. RMF Caroline Team wystawi 4 załogi, w tym Darię Widawską i Anię Dereszowską.

fot. dakar.webd.pl

W barwach RMF Caroline Team na „dakarowych” odcinkach w okolicach Torunia walczyć będą: Rafał Płuciennik z pilotem Maurycym Wolnym, Aleksander Fazi Szandrowski ze Sławkiem Gajewskim oraz Mirek Kozioł z Dawidem Wawrzko na prawym fotelu. W sobotę piaszczyste odcinki pokonywać będą Marek Blaszkowicz/Tomasz Szarzec. Niedziela należeć będzie do przesympatycznego żeńskiego, aktorskiego duetu: Darii Widawskiej i Anny Dereszowskiej. Aktorki zasiądą za sterami samochodu, którym Piotr Zelt w niedawno zakończonym Memoriale Karoliny w ramach Great Escape Rally zdobył 3. miejsce.

– Daria i Ania to bardzo dobrzy kierowcy i przesympatyczne dziewczyny. Takimi ludźmi chcemy się otaczać. Wystarczyło kilka jazd testowych i wiedzieliśmy, że muszą wystartować w Baja Gothica – zachwala aktorski duet Rafał Płuciennik.

Zobacz film, jak Daria Widawska sobie radziła na rajdzie w Maroku.

fot. RMF Caroline Team

– Piach i szybkie odcinki, to coś jak RMF Morocco Challenge. Mam nadzieję, że zdobyte tam doświadczenie pomoże nam i bardzo sprawnie pokonamy przygotowaną trasę. Nie siła a umysł i spryt mają tu duże znaczenie. O tym przekonałam się na pustyni. To będzie nasz atut – zapewniła Daria Widawska.

RMF Caroline Team już w czwartek przybędzie do Torunia. W bazie rajdu powstanie off-roadowe obozowisko.
– W przeddzień startu, w piątek 23.04.2010 będzie możliwość spotkania wszystkich uczestników podczas badań kontrolnych pojazdów w parku maszyn na terenie Motoareny. Miejsca dla obserwatorów zainteresowanych wyścigiem zostaną wyznaczone w pobliżu mostu Popiołowego w Toruniu – informuje Viola Derengowska – organizator Baja Gothica.

Najnowsze