Audi i Forza Motorsport3

Co łączy Audi i Microsoft? Bohater gry Forza Motorsport3 - model R8, jeden z najbardziej emocjonujących pojazdów koncernu z Ingolstadt. Przy okazji premiery tej gry w Polsce, zadebiutuje limitowane Audi TT Forza Motorsport Edition .

fot. Audi

Microsoft – producent gry komputerowej z samochodami w roli głównej –  Forza Motorsport 3, wyjątkowo precyzyjne odwzorował autentyczne tory wyścigowe i wierność wrażeń jazdy niczym w prawdziwym aucie.

R8 występuje w grze w swojej najmocniejszej wersji z silnikiem V10 o mocy 525 KM. W świecie rzeczywistym auto potrafi rozpędzić się z sekwencyjną skrzynią R-tronic w 8,1 s do 200 km/h, aby już po chwili osiągnąć prędkość maksymalną 316 km/h.

 

fot. Audi
fot. Audi

 

 

 

 

 

 

Premierę gry w Polsce zaplanowano na koniec października i również w tym okresie rozpocznie się sprzedaż specjalnej, limitowanej wersji innego modelu z czterema pierścieniami – Audi TT Forza Motorsport 3 Edition. 

Tę wersję, przygotowaną z okazji współpracy Microsoft i Audi przy grze Forza Motorsport 3, będzie można odróżnić od samochodów seryjnych po zewnętrznych oznaczeniach umieszczonych po obu stronach pojazdu przed tylnymi kołami. Na pokrywie bagażnika również umieszczono dyskretne logo tej edycji. Ponadto w bagażniku będzie można znaleźć konsolę do gier Xbox 360 Elite wyposażoną w 120 GB dysk twardy wraz z grą Forza Motorsport 3. 

fot. Audi
fot. Audi

 

 

 

 

 

 

Każdy z 20 egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport Edition może być wyposażony w jeden z 3 dynamicznych silników benzynowych lub jednostkę wysokoprężną o pojemności 2.0 litrów i mocy 170 KM.

fot. Audi

Dalsza indywidualizacja tego modelu możliwa jest w ramach bogatej oferty wyposażenia dodatkowego Audi Exclusive. Pierwsze samochody będą dostępne w salonach sprzedaży na przełomie października i listopada.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze