Anna Majewska w drodze po kolejny sukces

W dniach 5-7 kwietnia 2013  w Warszawie na kortach Klubu Tenisowego Legia odbędą się 35. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie. Motocainę reprezentuje Anna Majewska, za którą mocno trzymamy kciuki!

Tradycyjnie już po raz 35. reprezentanci polskich mediów – od telewizji przez radio i prasę po Internet – spotkają się podczas Halowych Mistrzostw Dziennikarzy w Tenisie. Chęć udziału w turnieju zgłosiło prawie 50 osób, kobiet i mężczyzn z całej Polski, z tytułów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych. W sobotę 6 kwietnia, jako impreza towarzysząca, odbędzie się Turniej Przyjaciół Klubu, w którym wezmą udział znani z ekranu i sceny artyści oraz przedstawiciele sponsorów i partnerów Mistrzostw. Imprezy sportowe organizowane przez Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA mają na celu propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integrację środowiska dziennikarskiego.

We wrześniu natomiast zostaną rozegrane Mistrzostwa Świata Dziennikarzy w Tenisie. Tam również nie zabraknie Ani Majewskiej, a my będziemy trzymać kciuki jeszcze mocniej!

Ania Majewska
fot. archiwum własne

Tak o swoich planach opowiada sama zainteresowana:

„We wrześniu rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Dziennikarzy w Tenisie. Planuję wziąć w nich udział, niemniej zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie, gdyż wracam do gry turniejowej po przerwie.

Odbędą się one w Piestanach na Słowacji i jak co roku, impreza tej rangi przyciągnie niczym magnes samych najlepszych zawodników i zawodniczki. Warto nadmienić, iż nie mogą w nich brać udziału zawodnicy, którzy byli sklasyfikowani na listach ATP czy WTA.

Mistrzostwa Świata Dziennikarzy – nie tylko nazwa brzmi świetnie, lecz wygranie takich zawodów to prawdziwy powód do dumy dla każdego tenisisty, pomijam nagrody, tam przede wszystkim liczy się, jak grasz!

Jeśli wygrywasz, lepiej cię postrzegają, jak przegrywasz, tylko przez chwilę znają twoje nazwisko. Życie, prawda? Już teraz, a mamy dopiero marzec, zaczynam przygotowania, nie tylko na korcie, byłoby to za mało, ale też ćwiczenia areobowe, siłowe oraz TRX (dla wtajemniczonych).

Do tego treningi i sparingi z zawodnikami.

Mam nadzieję, że to wszystko przyniesie wymarzony efekt – czego sobie życzę, a już teraz zapraszam na moją stronę www.grajwtenisa.pl, gdzie będę zamieszczać relacje z turnieju”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze