AAA AUTO rozpoczęła działalność w Polsce

Dzisiaj AAA AUTO otworzyła uroczyście w Piasecznie koło Warszawy swoje pierwsze autocentrum. W ten sposób, największy dealer używanych samochodów w Europie Środkowej z 23-letnią historią w tym biznesie, realizuje swój plan ekspansji międzynarodowej.

W uroczystości obok Dyrektor Generalnej Grupy AAA AUTO Karolíny Topolovéj, partnera funduszu kapitałowego Abris Wojciecha Łukawskiego i Dyrektora Generalnego AAA AUTO w Polsce Przemysława Vonau, udział wzięli również Burmistrz Piaseczna, Zdzisław Lis i kilkadziesiąt innych zaproszonych gości oraz partnerów handlowych.

„Jestem zadowolona z faktu, że ponownie jesteśmy w Polsce. Zawsze planowaliśmy powrót na tutejszy rynek, jednak dopiero teraz zostały zapewnione wszystkie warunki, które to umożliwiają. Sprzedaż używanych samochodów w Polsce jest wysoka i wierzę, że rosnąca sprzedaż aut w całej Unii Europejskiej przyczyni się do dalszego wzrostu tego trendu. Ważnym czynnikiem jest również wsparcie naszego nowego właściciela większościowego, którym jest brytyjsko-polski fundusz inwestycyjny Abris Capital Partners. Dzięki temu możemy skorzystać w Polsce z wiedzy i doświadczenia lokalnego gracza,” powiedziała Dyrektor Generalna Grupy AAA AUTO Karolína Topolová. Z całą pewnością AAA AUTO nie spocznie na otwarciu tylko jednego oddziału. „W 2015 roku chcielibyśmy otworzyć kolejny salon samochodów w Polsce, w Katowicach. Z kolei od 2016 roku, w ciągu kolejnych trzech lat, planujemy otwierać od 3 do 5 salonów każdego roku, a zaczniemy prawdopodobnie od Gdańska. W otwarcie każdego autocentrum zainwestujemy około 2 milionów euro, co obok prac budowlanych i przygotowawczych, obejmuje również zakup samochodów“, dodała Karolina Topolová.

Firma AAA AUTO istnieje na rynku od 23 lat i prowadzi sieć 35 salonów samochodowych w Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Specjalizuje się w samochodach po pierwszym lub drugim właścicielu, z udokumentowaną historią serwisową, które sprzedawane są z dożywotnią gwarancją legalnego pochodzenia. Wszystkie kupowane samochody przechodzą w AAA AUTO szczegółową kontrolę, dlatego z powodu wykrytych wad mechanicznych lub prawnych, firma rezygnuje z zakupu aż 65-70% samochodów. Głównym wyróżnikiem firmy jest fakt, że AAA AUTO kupuje samochody na własność, a więc nie działa w charakterze pośrednika. „To daje klientom pewność, że samochód pochodzi z legalnego źródła, wiedzą, kim jest jego prawdziwy właściciel”, podkreśliła Karolina Topolová.

Autocentrum w Piasecznie pod Warszawą zaoferuje stopniowo aż 600 pojazdów, obecnie klienci mogą wybrać z oferty trzystu samochodów. O jak najlepszą obsługę klientów stara się czterdziestu pracowników, a w przyszłości ich liczba wzrośnie do prawie siedemdziesięciu. Oddział znajduje się w ruchliwym miejscu tuż obok ulicy Puławskiej, na drodze z Piaseczna do Magdalenki. Autocentrum rozpoczęło skupowanie pojazdów już w połowie lutego 2015 r., a pierwsze sprzedane samochody klienci odebrali w marcu. Do tej pory sprzedano już ponad 100 aut. Dzisiaj autocentrum rozpoczyna pełną działalność wraz z ofertą usług finansowych.

Komentarze:

Agnieszka - 27 kwietnia 2022

Witam. Nie polecam firmy AAA Auto. Kupiłam auto we Wrześniu 16 2021r w Łodzi pan zapewniał że auto jest sprawne tak jak ich opisy aut na internecie. Silnik sprawdzony, licznik sprawdzony pierwszy właściciel. Auto nie sprawne od 1Listopada stoi u mechanika. Silnik do wymiany koszta przewyższają koszt auta, bo z zwymianą silnika wiąże się jeszcze wiele rzeczy do wymiany tak poinformował mnie mechanik. Poraszka!!! Do tej pory walczę z tą firmą o zwrot kasy lub naprawienie na własny koszt, mogliby nawet wymienic auto na sprawne. Był wzięty na raty i teraz muszę płacić raty a nie mam czym jeździć zostałam zamknięta w domu dosłownie bo nawet na zakupy muszę kogośprosic aby ze mną jechał, nie mogę nosic ciezkich zakupów bo nie pozwala mi na to zdrowie. Więc teraz nawet boje się kupic auto od kogo kolwiek. Zaufałam komisowi który podawał sie za solidnny a tu klapa!!! Jestem zrospaczona bo według firmy zostałam poinformowana o stanie auta. Kto na zdrowy rozum kupiłby samochód gdyby ktoś powiedział że trzeba wymienić cały silnik. Za te pieniądze co ja kupiłam 25000zł powinien być sprawny rocznik 2006. W papierach jest że przeszedł przegląd techniczny z takim wyciekiem oleju wątpie aby przeszedł to jest wielkie oszustwo!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kłamcy i oszusci – tak w skrocie… odradzam.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

zwykli oszuści

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ładne traktowanie klientów w AAA Auto. Sprzedają samochody, których nie mają !!!!! Historia samochodu,który chciałem kupić !! W dniu 7/02/2018, godzina parę minut po 8:00 (dzień wcześninej po 19:00 również kontakt gdzie autko stoi) zadzwoniłem na infolinie odnośnie oferty Zafiry B 1.8 rok produkcji 2014 z LPG złoty metalik. Miła pani informuje,że samochód stoi w Piasecznie pod Warszawą ale mogą go sprowadzić do Wrocławia. Powiedziałem, że przyjadę do punktu tego dnia około godziny 19:00 w celu uiszczenia kaucji za sprowadzenie. Pani odpowiedziała, dobrze samochód sprowadzimy po wpłacie (ważne wpłatę można dokonać tylko punkcje AAA Auto takie info przez infolinie otrzymałem) , że nie ma problemu autko zostanie bodajże zarezerwowane albo wstrzymana sprzedaż do uiszczenia stosownej opłaty przez moją osobe. Koło godziny 16 (wcześniej niż deklarowałem) stawiłem się w punkcie AAA Auto Wrocław. W czasie rozmowy ze sprzedawcą usłyszałem, że autko zostało sprzedane. Sprzedawca po przytoczeniu powyższej historii, jedynie wzruszył ramionami i na odczepnego zaproponował, abym zobaczył inne auta. No dobra, tel na infolinie, a tam jak to zwykle kto pierwszy ten lepszy odbierze słuchawkę. Okazuje się, że owszem pani zarezerwowała autko ale Zafirę C silnik 1,6 Diesel !!! no ładne kwiatki taka mała pomyłka Zafira B a C i silniki 1.8 benzyna + LPG a 1.6 Diesel , pan po drugiej stronie słuchawki wspomniał coś o konsekwencjach dla tej miłej pani zobaczymy co z tego wyniknie, bo poprosiłem o informacje zwrotną.
Nawet telefonu nie było między 8 coś tam a 16, że auto sprzedane no nie dziwi mnie to skoro chciałem kupić Zafire C 1.6

Dodatkowo przed godziną 20 07.02.2018 tel. z infolinii dlaczego się nie stawiłem !!!
Dodatkowo przed godziną 20 07.02.2018 tel. z infolinii dlaczego się nie stawiłem !!! zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Tej rozmowy nie będę opisywał , nie chce mi się!!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Powiem tylko tyle masakra to mało powiedziane.Nasz samochód chcieli kupić za kwotę 6 tyś. chociaż wart jest ok 15000 tyś. A jeśli chodzi o sprawdzanie samochodu to zapytał czy sprawny mechanicznie nawet za bardzo nie obejrzał silnika nie mówiąc o zawieszeniu. Interesowało ich tylko czy ładnie wygląda z zewnątrz nie przeszkadza im że bity tylko dlaczego nie pomalowany. Wniosek jeden nie ważne czy sprawny mechanicznie ważne żeby ładnie się prezentował. Jeśli bym tam sprzedała to w sumie nie mój problem czy wcisną komuś niesprawny samochód lub bity jako bezwypadkowy ale problem zaczyna się gdy chce kupić u nich samochód. Byłam tam dwie godziny i chyba ani jednym samochodem nie wykonali jazdy próbnej. A niby taka duża renomowana firma.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Mam nieprzyjemne doświadczenia firmą AAA Auto.

Zakupiłem samochód w AAA Auto Wrocław 31 lipca. Do umowy sprzedaży dołączyono zobowiązanie na dostarczenie kompletu opon letnich 14 sierpnia (taki był mój warunek).

Opon mi nie dostarczono do dziś. Na moje telefony z prośbą o jak najszybszy kontakt i podanie terminu dostarczenia opon nie ma żadnego odzewu (pomimo że podczas rozmowy zapewniają że dostarczą opony do tygodnia i że ktoś się niezwłocznie w tej sprawie ze mną skontaktuje).

Aktualnie pozostaje mi juz tylko rzecznik praw konsumenta lub prawnik.

Nie polecam firmy AAA Auto, bo nie wywiązują się ze zobowiązań i po sprzedaży mają klienta 'w nosie’

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Mam nieprzyjemne doświadczenia firmą AAA Auto.

Zakupiłem samochód w AAA Auto Wrocław 31 lipca. Do umowy sprzedaży dołączyono zobowiązanie na dostarczenie kompletu opon letnich 14 sierpnia (taki był mój warunek).

Opon mi nie dostarczono do dziś. Na moje telefony z prośbą o jak najszybszy kontakt i podanie terminu dostarczenia opon nie ma żadnego odzewu (pomimo że podczas rozmowy zapewniają że dostarczą opony do tygodnia i że ktoś się niezwłocznie w tej sprawie ze mną skontaktuje).

Aktualnie pozostaje mi juz tylko rzecznik praw konsumenta lub prawnik.

Nie polecam firmy AAA Auto, bo nie wywiązują się ze zobowiązań i po sprzedaży mają klienta 'w nosie’

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie polecam !!! Oszusci !
Oszusci wmawiaja zly stan auta techniczny i wizualny mimo ze auto ma 2 lata i miesiac wczesniej bylo sprawdzane w serwisie i posiada dokumentacje potwierdzajaca bezwypadkowosc i bdb stan techniczny.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie Polecam, zakupiony Scenic 1.9 dci który był sprawdzony przez dwóch mechaników po 5km moc stracił i okazało się że Turbina padła. Oczywiście odstąpienie od umowy od ręki nie jest u nich możliwe. Pierw musisz pojechać do Serwisu że by kosztorys dostać i reklamacje w oddziale złożyć. Kupę straconego czasu, ani auta ani pieniędzy … Czekam na odzew z działu reklamacji 🙁

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Witam chciałbym przestrzec wszystkich szczególnie kupujących przed firmą aaa-auto są to oszuści na wielką skale. W dniu 29.03.2017 Przyjechałem do AAA Auto Wrocław po wcześniejszej już trzy krotnej rozmowie telefonicznej z pracownikiem Państwa firmy panem Piotr Barciok celem zakupu samochodu , w której pracownik zapewniał mnie, iż auto jest piękne i nie ma uszkodzeń wizualnych poza delikatnymi zarysowaniami będącymi związanymi z użytkowaniem pojazdy , i maleńkimi dziureczkami po uderzeniu kamyczków i wiekiem pojazdu, i że zdjęcia znajdującego się w komisie tegoż samochodu są autentyczne i odzwierciedlają rzeczywisty stan samochodu, Po przyjeździe do Wrocławia na miejscu jednak zauważyłem, że samochód znajdujący się w komisie we Wrocławiu zupełnie odbiegał od stanu wizualnego auta, które było przedstawione w ogłoszeniu przez przedstawiciela firmy i na zdjęciu , auto było zniszczone brudne ,lakier odpadał płatami zostawiając zamatowaną starą pokrywę . To co zobaczyłem nie mieściło się w głowie, w porównaniu to co odzwierciedlają zdjęcia i od razu stwierdziłem że to nie to auto. Inaczej przedstawiały zdjęcia a inaczej rzeczywistość , głupoty aaa-auto jest to że reklamują auto a nie widzieli go na oczy wklejają zdjęcia , markę samochodu nie tego auta ej rzeczywistość. Normalną rzeczą dla mnie był by że , po tak zniszczone i brudne auto nie fatygował bym się z Raciborza do Wrocławia , bo to co tam zobaczyłem nie nadawało by się nawet na kurnik Kanciarze i oszuści . Szczytem głupoty aaa-auto jest to że reklamują auto nie to co na zdjęciu a co daje rzeczywistość z pięknego auta jakie mi proponowali zastałem złom . Nie wybierajcie się po auto do firmy aaa-auto bo doznacie szoku wstrząsu i zmarnowanie czasu robią to tylko po to by na miejscu wciskać klientowi inny złom które mają na placu ,UNIKAJCIE aaa-auto a to same złomy skupują gówna i sprzedają gówna .

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Witam.
Chciałbym przestrzec wszystkich – zwłaszcza sprzedających, przed firmą AAAAuto, która próbuje udawać profesjonalnego dealera samochodów używanych. Działają w sposób następujący. Wysyłają sms do właściciela samochodu z informacją, że jeśli jest się zainteresowanym sprzedażą, należy oddzwonić. Następnie wypytują o najważniejsze rzeczy, po czym twierdzą, że samochód bardzo im odpowiada i mają na niego klienta. Oferują zakup samochodu za cenę jaka jest w ogłoszeniu. Proszą, by przyjechać do nich samochodem celem sprawdzenia. Jeśli człowiek odmawia, klika dni dzwonią i suszą głowę, by przyjechać, bo obecnie nie mają własnego transportu, a klient na ten samochód już czeka i otrzymam gotówką taką cenę jak w ogłoszeniu. Po czym jeśli się już przyjedzie, mimo że człowiek był umówiony na godzinę, proszą by poczekać, bo akurat pojawiło się sporo klientów. Ja czekałem 1,5 godzinki. Po oględzinach samochodu oferują 70% ceny wywoławczej. Jeśli próbujemy się odwołać do rozmowy telefonicznej, twierdzą że nic nie wiedzą, bo podobno jakiś tam dział marketingu znajduję się w innym mieście. Mają jeszcze jeden myk – po zaoferowaniu ceny pracownik idzie do swojej kanciapy i udaje, że z kimś rozmawia, po czym przychodzi i oferuje dwie, trzy stówki więcej 😆 . Kanciarze i oszuści – handlarze pod krawatem, próbujący udawać profesjonalistów. Kilka osób w sobotę 1.04. zostało wydymanych i wku#&*ona wróciła do domu, bo tak jak ja – stracili czas i pieniądze. Może dlatego, że to Prima Aprilis był??? Reasumując – kolejna pseudo firemka bazująca na naiwności klientów. Bardzo żałuję, że czasami nie można bezkarnie wyłamać się z kanonu dobrego zachowania i z satysfakcją rozwalić mordy jednemu i drugiemu pseudohandlarzynie za nadużywanie zaufania klientów…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Luuudzie, ale uważajcie co robicie. CHcecie się wypowiedzieć o aaa auto – proszę bardzo. Ale uważać należy, żeby nie było bałaganu jak tu teraz, kiedy coś jest wrzucone 2 razy.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wiesz co… ja bym też nie kupił, jeśli silnik jest na „czarnej liście”. Może lepiej zorientuj się, na czym dokładnie może polegać problem. Bo zaraz się okaże, że będziesz miał problem ze sprzedażą samochodu. I to nie tylko w aaa auto, ale w ogóle 🙁

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Wiesz co… ja bym też nie kupił, jeśli silnik jest na „czarnej liście”. Może lepiej zorientuj się, na czym dokładnie może polegać problem. Bo zaraz się okaże, że będziesz miał problem ze sprzedażą samochodu. I to nie tylko w aaa auto, ale w ogóle 🙁

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dzwonia do czlowieka pytaj natretnie przez dwa tygodnie czy nie przyjechał by do nich na ogledziny i sprzedaż .Po czym nie kupuja bo stwierdzaja ze ten silnik jest na czarnej liscie i ze sie pomylili bo mysleli ze to inny silnik chociaz bylo napisane czarno na białym .zmarnowany czas tylko i paliwo.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Zalet aaa auto jest dużo 🙂 Przede wszystkim wymieniłabym tu spory wybór aut i to, że są krajowe. No i nie są stare 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No dobrze, jakbyście mieli wymienić trzy zalety aaa auto, to jakie by to były? Kto podejmie wyzwanie? 😀

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Też nie róbmy z aaa auto miejsca niedostępnego dla ludzi ze średnimi zarobkami. Czasem wystarczy tylko odłożyć trochę kasy 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Grates: super frajda, owszem. Ale dla kogoś, kto ma pieniążki. Bo za 3 tys. to się w aaa auto samochodu nie kupi. Inna sprawa, że taki za 3 tysiaki to się szybko wysypie za zakrętem, więc nie warto się nawet za takim autem rozglądać 😉 Lepiej uzbierać trochę więcej kasy i kupić konkret.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Aaa auto ma jeszcze jedną przewagę… Tych samochodów jest po prostu mnóstwo! Można przebierać – nie WYBIERAĆ, ALE PRZEbierać 😉 super frajda

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Aaa auto ma jeszcze jedną przewagę… Tych samochodów jest po prostu mnóstwo! Można przebierać – nie WYBIERAĆ, ALE PRZEbierać 😉 super frajda

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Aaa auto ma jeszcze jedną przewagę… Tych samochodów jest po prostu mnóstwo! Można przebierać – nie WYBIERAĆ, ALE PRZEbierać 😉 super frajda

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Auta są krajowe i to warto podkreślić. Tym aaa auto dla mnie wygrywa z innymi komisami!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Trudno powiedzieć, na jakich zasadach odbywa się wymiana samochodu. Chyba najlepiej jak pojedziesz do aaa auto (ewentualnie zadzwonisz) i indywidualnie się dowiesz… Bo wiesz, zależy jakie masz auto, w jakim stanie itd.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Kolega BARYTON dobrze radzi. Nie ma co wyceniać samochodu przez telefon. Potem tylko rozczarowanie, płacz i zgrzytanie zębami… Jedź do aaa auto, pokaż samochód, pogadaj z nimi. To też ludzie, dogadajcie się po prostu 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

A co z wymianą samochodów? Przecież aaa auto skupuje i sprzedaje samochody… Na jakich zasadach?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie mam pojęcia jak jest u nich ze sprzedażą do nich samochodu, ale kupno działa jak należy 🙂 AAA AUTO jest dla mnie liderem pod względem sumienności i uczciwości

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie polecam i stanowczo odradzam. Oszuści. Kiedy w serwisie otomoto dodałam ogłoszenie o sprzedaży swojego samochodu od razu ktoś z AAA auto zadzwonił do mnie i zagwarantował cenę samochodu. Niestety po przyjechaniu do komisiu okazało się, że nie mogą dać mi tyle! Zmarnowany czas i pieniądze. Ostrzegam.

Dodatkowo twierdzą, że sprzedają samochody tylko BEZWYPADKOWE, niestety na własne oczy widziałam jak sprawdzali inny samochód czujnikiem lakieru i okazało się, że nawet prawdopodobnie DACHOWAŁ! Później oczywiście złożyli klientowi ofertę.

Zwykli handlarze…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Tak to jest, jak ktoś myśli, że ma cudowne autko, a radio na kasety bierze za cud XXI wieku 😀 Do aaa auto powinni iść ci, którzy wiedzą na czym stoją, a nie myślą, że sprzedają cuda natury

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Ślązacy doceniają aaa auto i to widać. W Katowicach pełna kulturka ze strony klientów – automatycznie bardzo sympatyczna obsługa. Polecam!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Na Śląsku sprawdzają się bardzo dobrze. Nie wiem jak w innych miastach, bo nie mieliśmy okazji korzystać. Jednak w Katowicach nie ma się do czego doczepić.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Tam jest trochę jak na poczcie – przyjeżdżasz, bierzesz numerek i czekasz 😉 Ale dzięki temu wszystko idzie w miarę sprawnie jak na tak duży komis. Ogólnie cieszę się, że aaa auto jest w Polsce 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Tam jest trochę jak na poczcie – przyjeżdżasz, bierzesz numerek i czekasz 😉 Ale dzięki temu wszystko idzie w miarę sprawnie jak na tak duży komis. Ogólnie cieszę się, że aaa auto jest w Polsce 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Byłem, zobaczyłem, autko kupiłem 🙂 super obsługa i bardzo dobre oferty. Naprawdę polecam!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

to są zwykli oszuści i naciągacze. nie dajcie się oszukać! Nie jedźcie tam na wycenę swojego auta, bo zaniżą Wam cenę do 40%wartości rynkowej, a jak się nie godzisz to spadaj.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Identycznie jak w moim przypadku!! Żałosne, że jacyś czesi (bo to kapitał i firma czeska) każą Polakom tak pracować, oszukiwać ludzi.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! Jak naciągają ludzi? Schemat jest prosty.
1. Dzwonią do osób, które chcą sprzedać auto (wyszukują ofiar po ogłoszeniach w necie).
2. Przez telefon zgadzają się na wszystko i gwarantują cenę zakupu. Padają konkretne kwoty, gwarancje, ustalenia.
3. Potem walą ściemę, że nikt nie może podjechać i że trzeba przyjechać samemu na wycenę.
4. Klient zatem jedzie do firmy. Panowie oglądają samochód. Brak zastrzeżeń, wszystko ok, iiiii …..to jest ten moment kiedy pseudo specjalista mówi, że mogą zapłacić zupełnie inną cenę niż ta zagwarantowana, podkreślam – zagwarantowana – prze telefon. W moim przypadku o 10 000 zł niższą! Jest to żałosne i żal ludzi, którzy muszą tak pracować. Są tam młode dziewczyny, młodzi faceci, którzy robią wszystko ściśle wg tego schematu. W mim przypadku zostało wykonanych do mnie 8 telefonów abym na pewno przyjechał, bo oni poszukują takich aut i cenę jaką mam na otomoto dają mi od razu. Mam nadzieję, że nie zdążyli w Polsce oszukać jeszcze wielu klientów

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

bo „mamy mało samochodów” – jakaś fikcja literacka,na placu w piasecznie autów a autów! słyszałem wręcz odwrotną historię, koleś przez tel chwalił się że ma klimę a po przyjeździe, już na placu okazało się że jedynie na korbkę 😀 Musieli nagrań z rozmów przesłuchiwać żeby wyszło szydło z worka..

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

haha też to zauważam 🙂 FRUSTRATKA! poza tym… baby sie nie znajom na autach!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

A Pani to już chyba wszelkie rekordy pobiła 🙂 Gdzie nie zajrzeć to Pani komentarze na zasadzie kopiowania i wklejania tych samych bzdur 🙂 no cóż, jak widać komuś się naprawdę nudzi i lubi sobie pobluzgać w internecie :))

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Byłam dziś w AAA Auto sprzedać swój samochód i ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Sposób w jaki traktują klienta to cyrk na kółkach, kpina i OBRAZA BOSKA! Żałuję, że wcześniej nie poczytałam opinii w internecie, bo z pewnością nie zmarnowałabym czasu i pieniędzy na dojazd. Tak jak tutaj wypowiadali się inni – nasza przygoda z AAA Auto zaczyna się od bombardowania smsami z ich strony, że są „poważnie zainteresowani” zakupem. Pani na infolinii (jak się okazuje – jedna i ta sama nieistniejąca po przyjeździe pani Ania) przemiłym głosem informuje, że komis chce kupić moje auto TERAZ, ZARAZ, bo właśnie dokładnie takiego szukają. Po moim dopytywaniu czy na pewno potwierdza cenę – oczywiście, że tak, płacone gotówką na miejscu. Tylko trzeba przyjechać dziś, bo są bardzo zainteresowani i najlepiej żeby przygotować się do zostawienia samochodu – czyli zabrać wszystko co związane z samochodem, włącznie z dodatkowym kompletem opon! Ucieszyłam się, bo dopiero co wystawiłam ogłoszenie, a już była realna szansa sprzedaży. Zaangażowałam jeszcze drugą osobę, żeby pojechać dwoma autami, bo przecież trzeba jakoś wrócić. Pan na miejscu przemiły, na placu samochód opukał i osłuchał, zabrał auto na jazdę próbną, po czym wyparował na 30 minut z dokumentami celem przygotowania wyceny. Po 45 minutach pan wynurzył się z kanciapy z tępą miną, po czym oznajmił, że kupią samochód za nawet nie 50% mojej ceny. Tylko pan nie przewidział, że nie trafił na osła, a na prawnika i osobę, która ma 20letnie doświadczenie w sprzedaży. Ofertę wyśmiałam, zapytałam czy on w ogóle siebie słucha i jak ta oferta ma się do tego co zostało ustalone przez telefon. Powiedziałam, że ta oferta mnie obraża i że nie chcę kontynuować rozmowy, po czym poprosiłam o zwrot kluczyków i dokumentów. Pan powiedział, żebym się nie denerwowała, bo oni mają analityków, którzy wg oszacowanych wartości wycenili auto. Stanowczo odmówiłam i zażądałam dokumentów i kluczy. Pan był NACHALNY i zwodził mnie przez najbliższą godzinę kolejnymi telefonami do swoich przełożonych z rzekomą podwyżką wyceny. Po czym wracał za każdym razem z coraz to nowym wsparciem w postaci kolejnych pracowników. NIE MOGŁAM ODJECHAĆ, bo panowie nie raczyli oddać mi dokumentów – liczyli na zmęczenie materiału i że po kilku godzinach wreszcie się zdecyduję. Po kolejnej rozmowie pracownika z przełożonym cena wzrosła o 70% od ich pierwszej propozycji, ale i tak była znacznie poniżej moich oczekiwać. Na moje pytanie co się zmieniło przez ten czas nie odpowiedzieli. Trzymali mnie do późnego wieczora zanim wreszcie oddali dokumenty i klucze i wreszcie mogłam odjechać.
Reasumując: sprzedaż samochodu tej firmie zdecydowanie ODRADZAM! Mamią ludzi zarówno przez telefon jak i na miejscu. Robią z ludzi idiotów, a sami idiotów udają. Przestrzegam przed JAKIMIKOLWIEK transakcjami z AAA Auto!

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Pani Kamilo, pewnie tak, bo już go gdzieniegdzie znają dobrze :)))))

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

no 600 nie ma, ale ma być.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No na razie 600 samochodów nie mają 😉 byłem i nie wybralem, ale doradztwo mają na poziomie. Do tego chyba sprzedam im swoje stare vw.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Zastanawiam sie czy Pan „marwit” jest z konkurencji czy robi za trola 🙂 Ja nie sprzedawałam samochodu, ale kupowałam od nich i tylko pozytywne wrażenia mam. Można się dogadać, bo to też ludzie i też im zależy na kliencie. Szkalowanie jednak niepoparte faktami to trochę uwłaczające 🙂

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Marwit, a kiedy tam byłeś? Bo ja zaraz po otwarciu i dobiłem z nimi targu bez problemu. Właśnie przy sprzedaży swojego samochodu. Z ceny byłem zadowolony, oni chyba z tego samochodu też. Nie było żadnych myków pyków czy czegoś innego. 50% ceny wyjściowej Ci zaproponowali? Czlowieku, no chyba nikt nie jest taki durny by w te bajki wierzyć.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

marwit, jeśli masz z nimi problem, to może z nimi to rozwiąż, a nie wrzucaj ten sam komentarz z tym samym podpisem pod każdym możliwym artykułem. może też jesteś panią kamilą, która rzekomo została oszukana? daruj sobie chłopie, pewnie przedstawicielem jesteś jakiegoś dealera samochodowego lub innego komisu z konkurencji. słabe to strasznie. a aaa auto spokojnie można polecić! bzdury opowiadać każdy umie, a dowieść prawdy nikt.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

marwit spamuje wszystkie strony z reportażami na temat aaa auto. Zaczynam podejrzewać, że jest raczej z branży i ich obecność bardzo mu dokuczyła.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Nie polecam, a właściwie zdecydowanie odradzam. To niepoważna firma, Przez telefon, wabiąc klienta, proponują dobrą cenę „ponieważ się rozwijamy i mamy mało samochodów zapłacimy górną cenę rynkową”. Na miejscu już nie jest tak atrakcyjnie. Po niemal dwóch godzinach weryfikacji, wyceny (zmiękczania klienta) handlowiec zaproponował 50% wyjściowej ceny! Zaznaczam, że nie nie było uwag do stanu samochodu.
Ja straciłem czas. Może innych ta historia uchroni przed stratą czasu.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze